Absolutnie wszyscy uczestnicy tej trwającej już od kilkuset lat rewolucji antychrześcijańskiej, widząc gdzieś nadużycia w systemie, decydowali się na likwidację nie tych nadużyć, ale całości – zauważył Krystian Kratiuk, redaktor naczelny PCh24.pl w niedzielnej wypowiedzi na antenie telewizji wRealu24.pl.
Spora część rozmowy z red. Piotrem Szlachtowiczem dotyczyła rozmaitych przejawów wdzierania się do rzeczywistości społecznej ideologii ekologistycznej. Szef naszego portalu zaproponował spojrzenie na agresję wojującego weganizmu i pokrewnych dewiacji w perspektywie historycznych przewrotów ideowych.
Wesprzyj nas już teraz!
– Marcin Luter widział nadużycia hierarchii w Kościele, w związku z tym zdecydował zniszczyć cały Kościół. Rewolucjoniści francuscy widzieli arystokrację, której część mogła być zepsuta. Co wymyślili? Zniszczyć całą arystokrację – wyciąć ją w pień i jeszcze zniszczyć cały system hierarchiczny – przypomniał Krystian Kratiuk.
– Bolszewicy widzieli pewne nadużycia pewnych kapitalistów. Co zrobili? Chcieli zniszczyć cały kapitalizm. Tak samo dzisiejsi ekologiści. Dlatego słowa arcybiskupa Jędraszewskiego będą jednymi z najważniejszych przez najbliższe tygodnie czy miesiące i będą długo wypominane przez jego przeciwników, a katolicy powinni być mu za nie wdzięczni – podkreślał gość telewizji wRealu24. – Ekologiści widzą znowu w niektórych warstwach nadużycia człowieka i dążą do jego zniszczenia – dodał.
Redaktor naczelny PCh24.pl przypomniał diagnozy Klubu Rzymskiego z lat 70. minionego wieku o tym, że ziemia ma rzekomo „raka”, którym jest człowiek. Nawiązał również do Agendy 2030 Organizacji Narodów Zjednoczonym, której jednym z głównych celów jest depopulacja. Służą jej między innymi: ustanawianie prawa do tak zwanej aborcji i propagowanie jej, sterylizacja, upowszechnianie antykoncepcji. – To się nie wzięło samo z siebie. Nie jest tak, że pewnego dnia ludzie się obudzili i w każdym sklepie były dostępne środki antykoncepcyjne. Nie, to było zaplanowane, przeprowadzone, świadomość społeczna była zmieniana przez media o bardzo szerokim zasięgu – wskazywał publicysta.
– My, katolicy musimy bronić zdrowego podejścia do przyrody, do natury, do zwierząt. Podejścia zdrowego, a nie radykalnego, pozbawionego pierwiastka boskiego oraz tej najważniejszej myśli, że ta ziemia jest nam dana i zadana równocześnie. Wielu kapłanów zaczęło o tym mówić i bardzo mnie to cieszy – podsumował ten wątek redaktor Kratiuk.
Źródło: wRealu24.pl
RoM