24 listopada 2018

Egzorcysta ostrzega przed demonicznym wymiarem „neutralnej płciowo” odzieży Celine Dion

(fot. YouTube/ Moshe Binyamin)

Amerykański egzorcysta ks. John Esseff ostrzega przed demonicznym wymiarem „neutralnej płciowo” odzieży, promowanej przez piosenkarkę Celine Dion. Kapłan zauważa, że ideologia gender mówiąca o równości płci jest fałszywa. Sam dostrzega w niej rolę Diabła, który poprzez odebranie dziecku męskości lub kobiecości, uderza w samo serce natury.

 

Portal „National Catholic Register” przypomina, że znana Celine Dion zaangażowała się w promowanie „neutralnych płciowo” ubrań dla dzieci. Kanadyjska piosenkarka wypuściła serię ubrań z jednakowym fasonem dla każdego dziecka – bez względu na jego płeć. Zdaniem piosenkarki, nie możemy narzucać najmłodszym z góry narzuconych ról. Dotyczy to także, jej zdaniem, płci.

 

Seria ubrań „neutralnych płciowo” nosi nazwę „Celinununu”. „Zawsze uwielbiałam Nununu oraz to co prezentowali. Nawiązanie współpracy w celu przybliżenia dialogu na rzecz równości (…) ma dla mnie duży sens” – przekonuje Dion.

 

Sprawę skomentował egzorcysta ks. John Esseff z Pensylwanii w USA. Kapłan pełni swą posługę jako egzorcysta od 40 lat i podkreśla, że rozprzestrzenianie idei gender jest demoniczne. „Jestem przekonany, że sposób rozprzestrzeniania się ideologii gender jest demoniczny” – powiedział. „To jest fałsz. Są tylko dwie płcie, które stworzył Bóg” – dodał. Kapłan egzorcysta podkreślił, że demoniczny wymiar stworzenia „neutralnej płciowo” linii ubrań jest bardzo głęboki.

 

„Diabeł podąża za dziećmi chcąc zmylić ich płeć. Kiedy rodzi się dziecko, jakie są pierwsze rzeczy, które o nim mówimy? To chłopiec albo dziewczynka. To jest najbardziej naturalna rzecz na świecie. Mówienie, że nie ma między nimi różnicy jest satanistyczne” – tłumaczy ks. John Esseff. „Diabeł jest kłamcą i to są wielkie kłamstwa” – dodaje.

 

„Odebranie dziecku jego męskości lub kobiecości uderza w samo serce natury, odrzucając prostą prawdę o sposobie, w jaki to dziecko zostało stworzone” – powiedział. Zdaniem ks. Esseffa ludzie, którzy stoją za promowaniem neutralności płciowej wśród dzieci, wpływają na ich późniejsze zaburzenia. „To zdecydowanie jest satanistyczne” – mówi egzorcysta z USA.

 

Kapłan zauważył, że Diabeł od początku walczy z ludzkością, ale jego ataki stały się w ostatnim czasie coraz śmielsze. „Zły czuje, że potrafi to robić w taki sposób, aby nie być rozpoznanym. Ta neutralność płci jest sztuczką, z której korzysta” – podkreśla ks. John Esseff.

 

Przypomnijmy, że popularna piosenkarka Celine Dion urodziła się w wielodzietnej katolickiej rodzinie. Celine była ostatnim z czternastu dzieci. Zanim rozpoczęła swoją karierę, uczęszczała do katolickiego gimnazjum św. Judy w Charlemagne (Quebec, Kanada).

 

 

Źródło: ncregister.com, lifesitenews.com, PCh24.pl

WMa

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie