17 października 2018

Egzotyczna imigracja do Polski: o tym nie trzeba głośno mówić!

(Fot. Łukasz Dejnarowicz / Forum)

Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja: imigranci, których PiS miał nie wpuszczać – powiedział Wojciech Cejrowski w „Radiowym Przeglądzie Prasy”, wyemitowanym na internetowym kanale wideo. Podróżnik i publicysta skomentował zwrot o 180 stopni pomiędzy przedwyborczymi deklaracjami partii rządzącej a realiami: tysiącami sprowadzanych do Polski egzotycznych obcokrajowców, którzy są bardzo pożądaną przez koncerny tzw. tanią siłą roboczą.

 

– Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja: Imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych „biednych uchodźców”, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce, w związku z tym sobie będziemy przyjmowali ewentualnie repatriantów z Kazachstanu – mówił Cejrowski.

 

– A teraz, odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny kraj Pakistan wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. Z sąsiednich Indii sprowadzają. Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy – dodał podróżnik.

 

Wojciech Cejrowski opowiadał o tysiącach „pracowników” sprowadzanych z Pakistanu i Indii, a także o zmowie milczenia roztoczonej wokół tego problemu przez największe stacje telewizyjne – zarówno „rządową” TVP, jak i opozycyjną TVN. Audycja miała premierę we wtorek, zaś w środę 17 bm. znalazła się na kanale You Tube podróżnika. Jak na ironię, tego samego dnia Prawo i Sprawiedliwość wpuściło do internetowej sieci przedwyborczy spot mający przekonać głosujących, że partia rządząca, w przeciwieństwie do opozycji, zabezpieczy Polskę przed zgubnymi skutkami masowej imigracji przybyszów z państw islamskich.

 

 

 

Źródło: You Tube / Wojciech Cejrowski, nczas.com, Twitter

RoM

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie