1 grudnia 2014

Europa Zachodnia zainteresowana wyłącznie prawami homoseksualistów

(fot. REUTERS / FORUM)

Mimo, że w żadnym traktacie międzynarodowym nie mówi się o „prawach człowieka mniejszości seksualnych”, państwa zachodnioeuropejskie koncentrują się na promocji i obronie tych właśnie „praw” – tak wynika z oenzetowskich raportów Powszechnego Przeglądu Okresowego (Universal Periodic Review, UPR).

 

Powszechny Przegląd Okresowy ONZ jest mechanizmem, który służy do monitorowania przestrzegania praw człowieka we wszystkich państwach członkowskich ONZ. Mechanizm ten został utworzony na podstawie rezolucji Zgromadzenia Ogólnego NZ z 15 marca 2006 r.

Wesprzyj nas już teraz!

 

Rada Praw Człowieka ONZ ocenia – w oparciu o zestawienie informacji przygotowanych przez Biuro Wysokiej Komisarz ds. Praw Człowieka – czy dane państwo przestrzega praw. Komisarz wykorzystuje w swoim raporcie między innymi rekomendacje innych państw i organizacji pozarządowych dla badanego kraju.

 

Z ostatniej analizy raportów oenzetowskich, dokonanej przez  Centrum Rodziny i Praw Człowieka (C-FAM) wynika, że kraje zachodnioeuropejskie są nadzwyczaj aktywne w wydawaniu zaleceń dotyczących przyznawania szerokich uprawnień sodomitom, transwestytom i wielu innym „mniejszościom seksualnym”.

 

Spośród 503. zaleceń wydanych w ciągu ostatnich czterech lat przez ONZ w kwestii „orientacji seksualnej” i „tożsamości płciowej”, aż 75 proc. pochodziło z Europy Zachodniej. Prawie wszystkie zalecenia były skierowane do krajów rozwijających się.

 

Największą presję w zakresie szerzenia „praw gejów” wywierano na państwa afrykańskie. W następnej kolejności były: kraje Ameryki Łacińskiej, Europy Wschodniej i państwa azjatyckie.

 

Rekomendacje ONZ rządy danych państw mogą przyjąć lub odrzucić. Spośród 503. zaleceń w sprawie homoseksualistów państwa przyjęły 184 rekomendacje.

 

Innym „prawem” cieszącym się zainteresowaniem europejskich polityków jest aborcja. Zalecenia w tej kwestii płynęły głównie do państw Ameryki Łacińskiej.

 

Dotychczas Polska była dwukrotnie poddana procedurze UPR: w 2008 i 2012 r. W 2012 r. Polska otrzymała 124. rekomendacje. Dotyczyły one zwiększenia wysiłków na rzecz zwalczania tzw. przestępstw nienawiści, przede wszystkim względem „mniejszości seksualnych” i „zapewnienia możliwości pełnego realizowania prawa do legalnego przerywania ciąży”.

 

 

Źródło: breitbart.com, msz.gov.pl.,

AS.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij

Udostępnij przez

Cel na 2025 rok

Po osiągnięciu celu na 2024 rok nie zwalniamy tempa! Zainwestuj w rozwój PCh24.pl w roku 2025!

mamy: 32 556 zł cel: 500 000 zł
7%
wybierz kwotę:
Wspieram