26 lipca 2019

Feministki drwią z aborcji i uśmierconych dzieci nienarodzonych. Skandaliczny wpis

(Zdjęcie ilustracyjne, Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM )

Na facebookowym profilu „Dziewuchy Dziewuchom” opublikowano skandaliczny wpis, będący parafrazą wypowiedzi Ronalda Reagana na temat aborcji. „Nigdy nie słyszano, aby jakiś abortowany płód się skarżył” – czytamy na profilu feministycznej organizacji.

 

Wpis na facebookowym profilu „Dziewuchy Dziewuchom” odnosi się do znanej wypowiedzi prezydenta USA Ronalda Reagana, w której krytykował aborcję. „Zauważyłem, że wszyscy, którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić” – brzmi wypowiedź byłego przywódcy Stanów Zjednoczonych. Feministki chcąc uderzyć w argumenty zwolenników prawa do życia sparafrazowali ją i obrócili w skandaliczny sposób.

 

„Wszyscy, którzy są za aborcją zdążyli się urodzić. To bardzo ciekawe, ale nigdy nie słyszano, aby jakiś abortowany płód się skarżył” – czytamy w internetowym wpisie. „Na każdy „argument” anti-choice jest adekwatna riposta. Rzecz jest prosta jak budowa cepa: byt jest, a niebytu nie ma” – tłumaczą feministki.

 

Skandaliczny wpis na Facebooku wywołał falę krytycznych komentarzy pod adresem lewicowej organizacji i autorek wpisu. Co ciekawe, jedna z internautek zareagowała przypominając historię Gianny Jessen, która przeżyła swoją aborcję. „Słyszano. Np Gianna Jessen. Jej się akurat udało przeżyć, warto posłuchać co ma do powiedzenia. Ale można też samemu lepiej wiedzieć kto by chciał żyć a kto nie; a jakie to pełne „miłości”!” – napisała Magdalena Białopiotrowicz.

 

„W ogóle trzeba mieć tupet, żeby coś takiego napisać albo w ogóle pomyśleć. „Nikt zamordowany się nie skarżył; bo nie miał jak!” – można być bardziej bezczelnym? Weźcie się opamiętajcie” – dodała internautka.

 

Z kolei Jagoda Cieślik zwraca uwagę na obłędną logikę feministek. „Przepraszam, ale są organizacje osób, które przeżyły nieudane aborcje i mają uszczerbku na zdrowiu. Więc to nie jest do końca prawda. Równie dobrze żadna ofiarą morderstwa nigdy się nie skarżyła” – napisała.

 

 

Źródło: Facebook

WMa

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie