5 stycznia 2020

Film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” dostępny na VOD

Dokumentalny obraz pt. „Mięsożerca. Wróg numer jeden”, który z przyczyn technicznych nie jest obecnie dostępny na kanale You Tube portalu PCh24.pl, można w dalszym ciągu obejrzeć za pośrednictwem naszej platformy VOD.

 

Ruchy wegańskie i wegetariańskie, z pomocą inżynierii społecznej, krok po kroku demontują struktury społeczne, kulturowe, ekonomiczne i religijne, stając się tym samym kolejną odsłoną antychrześcijańskiej i antyludzkiej rewolucji. W filmie „Mięsożerca. Wróg numer jeden” Piotr Relich i jego rozmówcy szeroko omawiają przyczyny i skutki wskazując na niebezpieczeństwa płynące z uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi.

 

 

Od czasu premiery dokument prezentowany był podczas serii pokazów publicznych w kilku miastach Polski. Trafił następnie na naszą platformę VOD oraz kanał You Tube, z którego jednak okresowo wycofaliśmy go, z przyczyn technicznych.

 

Film, który z racji podjętej tematyki cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, można obejrzeć poprzez VOD.

 

 

Obejrzyj film „Mięsożerca. Wróg numer jeden”

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie