5 października 2021

55 tysięcy złotych wyda miasto Gdańsk na instruktaże dla nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół. Zajęcia, które potrwają do końca listopada, prowadzi od wtorku organizacja będąca częścią lobby LGBT.

 

Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk sprzeciwia się promocji ideologii ruchów homoseksualnych w placówkach oświatowych. W związku z kolejnym cyklem „tolerancjonistycznych” szkoleń dla kadr pedagogicznych organizacja wystosowała zapytania do władz miejskich.

Wesprzyj nas już teraz!

Chodzi o zajęcia prowadzone przez grupę o nazwie „Tolerado”. – Stowarzyszenie, które w swoim składzie obejmuje różne odmienności płciowe od lesbijek, gejów po inne, daje im pieniądze na szkolenia dla nauczycieli. Nie mogąc uderzyć w nasze dzieci, teraz chcą szkolić naszych gdańskich nauczycieli – powiedziała telewizji Trwam Joanna Cabaj z SOG.

Rodzice pytają władze miasta oraz ministerstwo edukacji, na jakiej podstawie prowadzone są warsztaty oraz jak stwierdzono, że w gdańskich szkołach ma miejsce dyskryminacja osób wykazujących zaburzenia tożsamości płciowej.

Mam nadzieję, że nie będzie dużo chętnych nauczycieli, żeby wziąć udział w tego typu szkoleniach. Prawda jest natomiast taka, że te pieniądze do budżetu miasta, nawet jeżeli nie będzie zainteresowania wśród nauczycieli, z powrotem nie wrócą – podkreśla Joanna Cabaj.

 

Źródło: TV Trwam News / RadioMaryja.pl

RoM

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(5)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez