30 października 2018

Gry erotyczne i skrajny feminizm dla najmłodszych. Tego uczą w hiszpańskich szkołach

(Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM)

Rząd hiszpańskiej Nawarry opracował skandaliczny program „edukacyjny” dla dzieci w wieku szkolnym. Pełno w nim odwołań do ideologii gender i skrajnego feminizmu. Jakby tego było mało, już od najmłodszych lat dzieci będą szpikowane treściami erotycznymi.

 

Skolae – bo tak nazywa się ów rządowy program „edukacyjny”, jest skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej. Wskazuje on czego należy nauczać w szkołach na każdym etapie edukacyjnym. Program to nic innego jak realizacja skrajnie lewicowego feminizmu i ideologii genderowej. Wśród podsuwanych propozycji znalazły się nawet gry erotyczne między dziećmi w wieku od 0 do 6 lat.

 

Póki co program pilotowany jest w 16 szkołach Nawarry, ale za trzy lata ma on trafić do wszystkich szkół w regionie. Równolegle trwa indoktrynacja nauczycieli, którzy otrzymali instrukcje na temat gender i feminizmu. A czyni to… minister edukacji.

 

Według Skolae kobiety wciąż nie są pełnoprawnymi obywatelkami, więc dzieci dowiedzą się, że świat jest zbyt „męski” i konieczne jest zniszczenie „centralnej roli mężczyzny”. W dokumencie płeć jest przedstawiana jako konstrukt socjalny, który można dowolnie kreować.

 

Na tym nie koniec, bo szkoła ma uczyć o „różnych rodzajach rodzin” (promocja homoseksualizmu) i odmianach LGBT, przekazując dzieciom pełną wiedzę o tzw. orientacjach seksualnych spod znaku tęczy.

 

Program gardzi „romantyczną miłością jako społeczną konstrukcją”, gdyż „romantyczna miłość została zdefiniowana z heteroseksualizmem”, a zatem generuje „mity”: całkowite oddanie czy łączenie miłości z cierpieniem.

 

Źródło: gość.pl

MA

 

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ

 

 

 

A TAKŻE:

 

 

DLACZEGO HISZPANIĘ ZDOMINOWAŁA LEWICA? ODPOWIADA PROF. JACEK BARTYZEL

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie