24 lipca 2014

Holenderscy pedofile: zakaz naszej działalności to pogwałcenie praw człowieka

(Ad van den Berg)

Stowarzyszenie MARTIJN złożone z holenderskich pedofilów, przez wiele lat działało legalnie. Dopiero niedawno zostało formalnie rozwiązane przez krajowy Sąd Najwyższy. Pedofile jednak nie zgadzają się z tą decyzją – planują odwołanie się od tego wyroku w Europejskim Trybunale Praw Człowieka.


MARTIJN domagało się legalizacji pedofilii. Holenderski sąd uznał, że choć w państwie demokratycznym nie należy zakazywać działalności stowarzyszeń, to w tym przypadku zagrożenie dla dzieci uzasadnia taką decyzję. Zdaniem pedofilów jest to „naruszenie prawa do wolności słowa”.

Najbardziej znanym członkiem grupy MARTIJN jest Ad van den Berg, który przez kilkoma laty został skazany za posiadanie pornografii dziecięcej. Grupa ta nie była jedynym stowarzyszeniem pedofilskim, w którym uczestniczył. W 2006 r. założył Partię na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności. Partia ta nie miała jednak tyle szczęścia, co stowarzyszenie i w 2010 r. została rozwiązana z powodu braku wymaganej liczby podpisów.

Jak informuje portal wpolityce.pl pedofilskie stowarzyszenie działało bez problemów od 1982 r. Uzyskało nawet pozytywne opinie władz. W 2011 r. Ministerstwo Bezpieczeństwa i Sprawiedliwości stwierdziło, że jego działanie nie jest sprzeczne z prawem. Co szczególnie oburzające sąd odrzucił wniosek rodziców, którzy krytykowali stowarzyszenie za udzielanie porad pedofilowi oskarżonemu o molestowanie ich dziecka. Pozytywna dla pedofili była także decyzja sądu w 2013 r. 

Chociaż więc stowarzyszenie zostało ostatnio zdelegalizowane, to działało legalnie przez wiele lat. Fakt ten pokazuje degenerację holenderskiego społeczeństwa i państwa. Kraj ten, w którym jeszcze do lat 60 tych XX wieku dominował kalwinizm, jest obecnie jednym z najbardziej libertyńskich krajów świata. Legalna jest tam także eutanazja, prostytucja i marihuana. Jak więc widać, religia, taka jak kalwinizm, pozbawiona miłosierdzia i opierająca się na nadmiernej surowości prowadzi po pewnym czasie do własnego zaprzeczenia.

 

Źródło: wpolityce.pl

Mjend

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie