27 maja 2021

Homopropaganda robi swoje! Coraz mniej Brytyjczyków – szczególnie młodych – deklaruje się jako „hetero”

(Pixabay:Sephelonor)

Brytyjski urząd statystyczny ONS opublikował dane, z których wynika, że w wyspiarskim społeczeństwie utrzymał się trend spadkowy jeśli chodzi o liczbę osób deklarujący się jako heteroseksualne. Rośnie natomiast liczba homoseksualistów i biseksualistów.

W roku 2015 – 95,2 proc., w roku 2018 – 94,6, zaś w 2019 – zaledwie 93,7 proc. osób powyżej 16 roku życia deklarowało się jako heteroseksualiści.

Rośnie z kolei liczba osób zainteresowanych wyłącznie lub między innymi własną płcią. Między rokiem 2018 a 2019 ich liczba wzrosła aż o 200 tysięcy! Zwiększa się także grupa deklarująca „inną orientację seksualną”, odmawiająca odpowiedzi lub odpowiadająca: nie wiem. Częściej nietypowe preferencje seksualne deklarują mężczyźni.

Z danych wynika, że odsetek homo oraz biseksualistów wzrósł w każdej grupie wiekowej, jednak najpotężniejsza rewolucja dokonała (i zapewne nadal dokonuje) się wśród najmłodszych. W grupie wiekowej 16-24 procentowy udział homoseksualistów i biseksualistów wzrósł w ciągu roku z 4,4 aż do 6,6 proc.

I jak wobec tego nie mówić o istnieniu i skuteczności homopropagandy, która tworzy swoistą modę na homoseksualizm?

 

Źródło: tvp.info

MWł

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(23)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy