Choć homoseksualiści lubią pogardzać argumentami chrześcijańskimi i powoływać się na świecką naukę i teorię ewolucji, to w rzeczywistości homoseksualizm nie jest ewolucyjnie korzystny. Nie tylko utrudnia przekazanie własnych genów, ale także sprzyja samobójstwom i chorobom. Nawet jeśli przyjmiemy dyskusyjną hipotezę ewolucji za prawdziwą, to musimy przyznać, że rzeczywiste przyczyny działania ruchu homoseksualnego nie są więc naukowe, lecz polityczne.
„Sankcjonowanie (homoseksualizmu red.) lub promowanie go przez społeczeństwo jest nie tylko niemądre, ale także dewolucyjne (…) i prowadzące do samobójstwa”, zauważa Ben Johnson na lifesitenews.com. Publicysta obala argumenty osób, które twierdzą, że homoseksualiści mogą się rozmnażać, dowodem na co ma być in vitro. Jego zdaniem jest to błędne myślenia, gdyż technologia ta jest kosztowna i zawodzi w większości przypadków.
Wesprzyj nas już teraz!
Dlatego też trudno, by uznawać ją za skuteczną ewolucyjnie. Homoseksualiści nie tylko więc mają w najlepszym razie mniejsze szanse na przekazanie genów, lecz także gorzej od innych dostosowują się do otoczenia.
Ich średnia długość trwania życia jest podobna do tej, którą mają osoby urodzone w 1871 r. Oznacza to, że umierają średnio 8-21 lat wcześniej od osób o normalnej orientacji. Znacznie częściej zapadają też na choroby weneryczne, umysłowe i 5 razy częściej popełniają samobójstwa. Wbrew argumentom lewicy nie musi to wynikać z „homofobii”. Równie dobrze przyczyną mogą być nadużycia w związkach. Johnson powołuje się na wyniki badań opublikowane w Journal of Urban Health zgodnie z którymi 32 proc. homoseksualistów doświadcza przemocy w związkach.
Zdaniem Johnsona dążenia homoseksualistów nie mają nic wspólnego z nauką, natomiast mają wiele wspólnego z dążeniami do uzyskania świadczeń socjalnych zarezerwowanych dla małżeństw. Jak przekonuje publicysta, w sytuacji kryzysu ekonomicznego, promowanie homoseksualizmu jest całkowicie nieuzasadnione. Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę szkodliwość zachowań homoseksualnych, nawet z ewolucyjnego punktu widzenia.
Źródło: lifesitenews.com
Mjend