22 lutego 2013

Jamajka: gang „złośliwych gejów” atakuje!

(fot. Wolmadrian / commons.wikimedia.org, licencja cc)

Grupa głośno bawiących się, homoseksualnych mężczyzn, spośród których niektórzy byli pod widocznym wpływem narkotyków, zagroziła obsłudze i obrzuciła kamieniami sklep w New Kingston. Sprzedawca „ośmielił się” poprosić jednego z nich, przebranego za kobietę, o okazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia jego tożsamości.

 

Według pracowników, trójka mężczyzn odłączyła się od grupy chcąc zrobić zakupy w sklepie, reszta czekała na zewnątrz. Jeden z nich, noszący sukienkę, chciał zapłacić za zakupy posługując się kartą kredytową. Kasjerka poprosiła go o dowód tożsamości aby potwierdzić, że karta należy do niego, co wywołało gniewną reakcje jego towarzyszy. Mężczyzna odpowiedział, że karta należy do jednego z jego „przyjaciół”, po czym cała trójka uciekła ze sklepu.

 

Towarzysze homoseksualistów zareagowali agresją, w stronę sklepowej witryny poleciały kamienie. Według świadków, napastnicy mieli przy sobie noże i maczety. Ochrona supermarketu wezwała policję, która zatrzymała jednego z napastników, reszta zbiegła. – Policja rozpoczęła także poszukiwania pozostałych członków grupy, poszukiwanych za kilka innych przestępstw, w tym rozboje i ataki nożem – ujawnił Christopher Murdock z lokalnej komendy policji.

 

Według innego funkcjonariusza – chcącego zachować anonimowość – grupa jest już dobrze znana policji i łączona z serią napadów, rozbojów i kradzieży. Jamajska prasa nazwała bandytów gangiem „złośliwych gejów”. Na zachowanie mężczyzn wielokrotnie skarżyli się mieszkańcy New Kingston, Golden Triangle oraz Trafalgar Park.

 

 

źródło: jamaicaobserver.com

mat

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie