27 sierpnia 2013

John Godson odchodzi z PO

(fot. Slawomir Olzacki/FORUM )

John Godson, dotychczasowy poseł Platformy Obywatelskiej, złożył dzisiaj na ręce marszałek Sejmu rezygnację z członkostwa w klubie PO i od tej pory będzie posłem niezrzeszonym. Rafał Grupiński otrzymał od posła także oświadczenie o rezygnacji z członkostwa w partii.

 

Jak wyjaśniał dziś Godson, jego decyzja związana jest z naciskami w sprawach światopoglądowych. – Tak naprawdę to decyzja, o której myślałem ponad rok. W zeszłym roku w marcu rozmawiałem z panem premierem o moich zamiarach – prosił, bym poczekał i wytrzymał. Wstrzymałem się z tą decyzją. Teraz uznałem, że lepiej będę się czuł jako poseł niezrzeszony aniżeli jako poseł z ramienia Platformy Obywatelskiej – mówił parlamentarzysta na zwołanej konferencji prasowej.

 

Godson powiedział dziennikarzom, że wczoraj wysłał wiadomość do premiera, ale nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Na pytanie jak będzie wyglądać przyszłość niezrzeszonego posła, odpowiedział: – Moja przyszłość jest w rękach Boga.

 

Źródło: stefczyk.info

pam

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie