27 października 2020

Już ponad 24 tys. osób wyraziło swoje poparcie dla Trybunału Konstytucyjnego. Dołącz i Ty!

(fot. Lukas Plewnia / Wikimedia Commons)

Już ponad 24 tys. osób wyraziło swoje wsparcie i podziękowania dla członków Trybunału Konstytucyjnego, na których ze strony środowisk proaborcyjnych i feministycznych wylało się wiadro pomyj za uznanie prawa do życia dzieci chorych.

 

POPIERAM OCHRONĘ ŻYCIA, WSPIERAM SĘDZIÓW TRYBUNAŁU – PODPISUJĘ PETYCJĘ!

TK orzekł w zeszłym tygodniu o niezgodności tzw. przesłanki eugenicznej z ustawą zasadniczą, czym skruszył wieloletni kompromis aborcyjny, kosztujący życie ok. 1000 dzieci rocznie. Żyjemy w XXI wieku i Polska jest światłym przykładem tego, że prawo ma chronić każdego – nawet najsłabszego. Trybunał Konstytucyjny wreszcie stwierdził to, o czym każdy porządny człowiek posiadający sumienie wie od dawna – aborcja jest morderstwem i nie ma żadnego poparcia w Konstytucji Rzeczypospolitej! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że do całkowitego zakazu aborcji w Polsce jeszcze daleka droga, jednak doceniamy, że wykonano duży krok w tym kierunku.

 

Jednak sojusz sił lewicowo-liberalnych, środowisk feministycznych i proaborcyjnych nie ustąpi tak łatwo. Zaraz po ogłoszeniu wyroku, na członków Trybunału wylało się wiadro pomyj, hejtu i nienawiści. Podczas ulicznych manifestacji za pomocą rynsztokowych wulgaryzmów obrażano sędziów TK, pojawiły się też groźby karalne. Dlaczego? Motywacje są takie jak zawsze; naruszono prawo do zabijania nienarodzonych dzieci.

 

W tym niezwykle gorącym czasie pragniemy wyrazić swoje poparcie i stanąć w obronie członków Trybunału Konstytucyjnego, ale przede wszystkim prawa do życia. Wszystkie podpisy, wraz z treścią petycji, przekażemy do Trybunału Konstytucyjnego.

 

POPIERAM OCHRONĘ ŻYCIA, WSPIERAM SĘDZIÓW TRYBUNAŁU – PODPISUJĘ PETYCJĘ!

 

Stań w obronie Trybunału. Stań w obronie życia!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie