29 listopada 2012

Kalendarz „365 dni z Maryją” – znak obecności Matki Bożej w polskich domach

„365 dni z Maryją” to coroczna edycja bogato ilustrowanego, kolorowego kalendarza, który może nam towarzyszyć w domu, mieszkaniu lub pracy przez cały rok. Wydanie na rok 2013 zawiera najlepsze zdjęcia spośród zgłoszonych w konkursie fotograficznym Instytutu im. ks. Piotra Skargi.

Jak co roku, zainteresowanie kalendarzem „365 dni z Maryją” rośnie w okresie przedświątecznym. Wielu ludzi poszukujących pomysłu na prezent sięga właśnie po niego. Koszt kalendarza to zaledwie 8 zł. Zamówienie jest banalnie proste – wystarczy wypełnić formularz na stronie www.kalendarz.fatima.pl.

 

Tworzenie kalendarza stało się przez lata tradycyjnym elementem działalności Instytutu. Od pierwszego wydania uświetniają go unikatowe ilustracje, wzbogacone wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej. W tym roku kalendarzowe zdjęcia są wyjątkowe – to efekt konkursu fotograficznego, który został rozstrzygnięty w sierpniu 2012 r. To właśnie ten kalendarz jest ozdobiony najwyżej ocenionymi zdjęciami uczestników konkursu: pejzażami, zdjęciami kościołów, klasztorów, kapliczek, krzyży oraz architektury miejskiej, dwórów czy zabytków. 

Tegoroczna edycja nawiązuje do zapoczątkowanego przez Ojca Świętego Benedykta XVI w dniu 11 października Roku Wiary. Oprócz tego, znajdziemy w nim wszystkie ważne święta, kalendarz przypomina też o imieninach przyjaciół i bliskich.

Gorąco polecamy zamówienie kalendarza „365 dni z Maryją”. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę www.kalendarz.fatima.pl, gdzie znajduje się formularz zamówienia. Można też kontaktować się telefonicznie, pod nr. 12 423 44 23. 

 

Źródło: Fatima.pl, PiotrSkarga.pl
Tom

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie