28 czerwca 2021

„Koniec czerwca już się zbliża! Odbierz e-book idealny na ostatnie dni tego miesiąca!”

Czerwiec - miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa - zbliża się ku końcowi. Niestety w  Polsce nadal atakuje nas rewolucja, jaką jest zachęcanie katolików do przyjmowania Komunii świętej na rękę. To właśnie ona jest głównym tematem naszego e-booka, który omawia ten problem pobożnościowej. Problem, który przez wielu zamiatany pod dywan, a w rzeczywistości godzi w cześć dla Najświętszego Sakramentu.

E-book O zbawcza Hostio można odebrać klikając w ten link! 

Wspomniana rewolucja niestety odbywa się jednocześnie oddolnie i odgórnie. Odgórnie – bowiem do przyjmowania Komunii w ten sposób zachęcają wszyscy biskupi i kapłani w swoich parafiach. Oddolnie – gdyż wielu katolików, szczególnie z grona nazy+wającego siebie samo „Kościołem otwartym”, ochoczo taką praktykę promuje.

Wesprzyj nas już teraz!

Fakty są jednak takie, iż wraz z zanikiem wiary w realną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, upada też tradycyjna moralność. Tam, gdzie praktyka Komunii na rękę się rozprzestrzeniła, tam radykalnie zmalała liczba osób przychodzących na Msze, a przy okazji padały też definicje małżeństwa czy nienaruszalności ludzkiego życia na jego początku i u jego końca.

Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book O zbawcza Hostio!

Wielu z polskich katolików zadaje sobie pytania, czy jeśli pandemia kiedyś minie, będziemy potrafili zachęcić wszystkich naszych współbraci w Chrystusie - którzy idąc za nakazami sanepidu i niektórych kapłanów, zechcieli przez ostatni rok przyjmować Komunię wyłącznie na rękę – by znów podchodzili do Najświętszego Sakramentu z tą samą czcią co przed pandemią? Czy kolejne generacje kapłanów i biskupów, poruszeni pokoleniowym doświadczeniem pandemii, nadal będą wyznawać wiarę w realną obecność Chrystusa w tymże Sakramencie? Czy „nowa normalność”, na którą gremialnie zgodzili się polscy katolicy, stanie się również na stałe „nową pobożnością” naszego Kościoła?

Na te pytania odpowiedzi szukać należy w najnowszym e-booku PCh24.pl, O zbawcza Hostio. Czytelnik dowie się dzięki niemu, w jaki sposób nadużycie liturgiczne stało się zwyczajem w Kościele, dlaczego Polska jest wyspą na oceanie postępu i dlaczego nieustannie kłamie się na temat akcji, mających na celu przywrócenie jedynego słusznego sposobu przyjmowania Chrystusa w Komunii – na kolanach i do ust. 

Przed nami ostatnie dni czerwca. Jeszcze raz zachęcamy do odebrania tego e-booka, który omawia problem umniejszonej czci Najświętszemu Sakramentowi, jakim jest przyjmowania Go do rąk, zamiast w tradycyjnej formie.

Pomóż nam walczyć o należną cześć Najświętszemu Sakramentowi i odbierz nasz nowy e-book!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie