27 czerwca 2020

Krystian Kratiuk o usunięciu filmu o LGBT: to kolejny przykład dyktatury politycznej poprawności

(Red. Krystian Kratiuk, fot. PCh24.pl)

Serwis YouTube usunął film „Ich prawdziwe cele”, demaskujący taktykę i metody działania homolobby na świecie. Zdaniem Krystiana Kratiuka, redaktora naczelnego PCh24.pl, jest to „kolejny przykład dyktatury politycznej poprawności”.

 

W filmie „Ich prawdziwe cele” przedstawiono prawdziwe oblicze ideologii LGBT, która w Polsce „rozpycha się rękami i łokciami”. Amerykański monopolista – serwis YouTube – po kilku dniach od emisji filmu, zdecydował się go usunąć. Sprawę komentuje red. Krystian Kratiuk, który podkreśla, że film był starannie opracowany i opierał się wyłącznie na faktach i autentycznych cytatach wypowiedzi aktywistów LGBT. Co więcej, w filmie wypowiadają się poważni ludzie, którzy gwarantują wysoki poziom argumentacji.

 

– Mamy do czynienia z kolejnym skandalem cenzorskim na platformie YouTube, która pokazuje, że jako monopolista będzie decydowała o czym w Polsce katolikom wolno mówić, a o czym nie wolno. To jest kolejny przykład tej dyktatury politycznej poprawności, a równocześnie dyktatury LGBT, w którą YouTube jest od dawna zaprzęgnięty – tłumaczy red. Krystian Kratiuk. Dodaje, że to nie pierwszy przykład „tęczowej cenzury”, która dotknęła portal PCh24.pl ze strony amerykańskiego serwisu.

 

– Jakiś czas temu serwis YouTube usunął nasz materiał wideo poświęcony modlitwie różańcowej w intencji ustania popełniania grzechu sodomskiego i rozpowszechniającemu się zgorszeniu. W związku z tym jakoś bardzo zaskoczeni działaniami YouTube tym razem nie jesteśmy. Ale to pokazuje, że nie wolno w Polsce, która tak jak wszystkie inne kraje Zachodu, jest krajem ogarniętym przez monopol Google i YouTube, mówić całej prawdy, w szczególności o sprawach związanych z LGBT i homoseksualizmem – podkreśla współtwórca filmu.

 

Krystian Kratiuk zauważa, że w materiale nie znajdziemy żadnych wypowiedzi zawierających jakiekolwiek kontrowersyjne czy nienawistne słowa. – To był materiał, w którym wypowiadali się poważni ludzie. Wśród nich m.in. redaktor naczelny jednego z największych tygodników w Polsce, czyli Paweł Lisicki z „Do Rzeczy”, uznany dziennikarz Witold Gadowski, mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris czy Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny – mówi. Tym bardziej dziwi zarzut serwisu o rzekomym szerzeniu „nienawiści” poprzez ten film.

 

– Publikowaliśmy tam wyłącznie fakty i cytaty z wypowiedzi homoseksualistów czy tzw. „zawodowych homoseksualistów”, bo przecież nie wszyscy z nich oddają się tym praktykom. Niektórym tylko płaci się za to, aby promowali ten styl życia i bycia w przestrzeni publicznej. Jak widać, zebranie cytatów z homoseksualistów w całość to jest już za dużo dla serwisu YouTube i dla cenzorów tej platformy – stwierdził redaktor naczelny PCh24.pl.

 

Kratiuk podkreśla również, że ta sytuacja pokazuje, że media dla katolików, robione przez katolików wciąż są potrzebne. – Dzięki temu, że istnieje nasz portal PCh24.pl, który film wyprodukował i zadbał o to, aby można go było obejrzeć również na innej platformie na PCh24.pl, ten film nadal można oglądać – zauważył. W tym miejscu warto podkreślić, że film „Ich prawdziwe cele” jest wciąż możliwy do obejrzenia za pośrednictwem specjalnego serwisu VOD, dostępnego na stronie PCh24.pl. [KLIKNIJ I ZOBACZ FILM].

 

– Dziękuję wszystkim z darczyńców, którzy wsparli produkcję tego ważnego filmu. To kilkaset osób, które zaangażowały się w zbiórkę środków i dzięki nim ten film powstał. Na jego produkcję nie otrzymaliśmy żadnych środków z partii politycznych czy międzynarodowych instytucji. W pełni sfinansowali go polscy czytelnicy PCh24.pl i oni właśnie otrzymali informację od monopolisty – serwisu YouTube – który nie zgadza się na mówienie o prawdziwych celach „tęczowych rewolucjonistów” – podsumował Krystian Kratiuk.

 

 

WMa

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie