5 stycznia 2020

Krystian Kratiuk: rewolucjoniści zawsze niszczyli zamiast naprawiać. Tak też czynią dziś ekologiści

(Fot. You Tube / wRealu24.pl)

Absolutnie wszyscy uczestnicy tej trwającej już od kilkuset lat rewolucji antychrześcijańskiej, widząc gdzieś nadużycia w systemie, decydowali się na likwidację nie tych nadużyć, ale całości – zauważył Krystian Kratiuk, redaktor naczelny PCh24.pl w niedzielnej wypowiedzi na antenie telewizji wRealu24.pl.

 

Spora część rozmowy z red. Piotrem Szlachtowiczem dotyczyła rozmaitych przejawów wdzierania się do rzeczywistości społecznej ideologii ekologistycznej. Szef naszego portalu zaproponował spojrzenie na agresję wojującego weganizmu i pokrewnych dewiacji w perspektywie historycznych przewrotów ideowych.

 

– Marcin Luter widział nadużycia hierarchii w Kościele, w związku z tym zdecydował zniszczyć cały Kościół. Rewolucjoniści francuscy widzieli arystokrację, której część mogła być zepsuta. Co wymyślili? Zniszczyć całą arystokrację – wyciąć ją w pień i jeszcze zniszczyć cały system hierarchiczny – przypomniał Krystian Kratiuk.

 

– Bolszewicy widzieli pewne nadużycia pewnych kapitalistów. Co zrobili? Chcieli zniszczyć cały kapitalizm. Tak samo dzisiejsi ekologiści. Dlatego słowa arcybiskupa Jędraszewskiego będą jednymi z najważniejszych przez najbliższe tygodnie czy miesiące i będą długo wypominane przez jego przeciwników, a katolicy powinni być mu za nie wdzięczni – podkreślał gość telewizji wRealu24. – Ekologiści widzą znowu w niektórych warstwach nadużycia człowieka i dążą do jego zniszczenia – dodał.  

 

Redaktor naczelny PCh24.pl przypomniał diagnozy Klubu Rzymskiego z lat 70. minionego wieku o tym, że ziemia ma rzekomo „raka”, którym jest człowiek. Nawiązał również do Agendy 2030 Organizacji Narodów Zjednoczonym, której jednym z głównych celów jest depopulacja. Służą jej między innymi:  ustanawianie prawa do tak zwanej aborcji i propagowanie jej, sterylizacja, upowszechnianie antykoncepcji. – To się nie wzięło samo z siebie. Nie jest tak, że pewnego dnia ludzie się obudzili i w każdym sklepie były dostępne środki antykoncepcyjne. Nie, to było zaplanowane, przeprowadzone, świadomość społeczna była zmieniana przez media o bardzo szerokim zasięgu – wskazywał publicysta.

 

– My, katolicy musimy bronić zdrowego podejścia do przyrody, do natury, do zwierząt. Podejścia zdrowego, a nie radykalnego, pozbawionego pierwiastka boskiego oraz tej najważniejszej myśli, że ta ziemia jest nam dana i zadana równocześnie. Wielu kapłanów zaczęło o tym mówić i bardzo mnie to cieszy – podsumował ten wątek redaktor Kratiuk.

 

 

Źródło: wRealu24.pl

RoM

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie