26 marca 2019

Lublin: Nie dla homoterroru. Ruszyła akcja „Samorząd wolny od ideologii LGBT”

(Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com)

Radni regionu lubelskiego chcą bronić rodzinny i dzieci przed propagandą homoseksualną. Właśnie ruszyła inicjatywa „Samorząd wolny od ideologii LGBT”.

 

Radni, którzy zainicjowali akcję zachęcają kolejnych samorządowców, by stanęli na wysokości zadania i bronili dzieci i rodziny. Celem deklaracji jest uniemożliwienie wchodzenia drogą samorządową ideologii gender uderzającej w godność człowieka i dobro rodzin.

 

 „Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy – zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego – nie będzie ingerować w prywatną sferę życia Polek i Polaków. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia LGBT” – podkreślono w dokumencie.

 

Inicjatywa już ma swoich zwolenników. Stanowisko w tej sprawie zająć ma Rada Powiatu w Świdniku. Jeszcze przed posiedzeniem Rady treść stanowiska poparło 11 radnych, czyli większość Rady. W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Andrzej Mańka, przewodniczący świdnickiej rady powiatu podkreślił, że samorządy są zobowiązane podejmować sprawy ważne, którymi żyją i o które pytają mieszkańcy. A pojawiają się postulaty, które „mogą nieść ze sobą szereg problemów i wpłynąć negatywnie na życie społeczne”. – W takich kategoriach odczytujemy próbę narzucenia wojny ideologicznej związanej z promocją LGBT drogą samorządową – ocenił.

 

Źródło: naszdziennik.pl

MA

 

 Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie