27 lipca 2022

Małpia ospa ujawniła prawdę na temat środowisk LGBT we Francji. Porażające dane

(Fot. Pixabay)

Nie pierwszy raz okazuje się, że istnieją choroby „szlachetne” (kiedyś nazywano je „wstydliwymi”) i te dla pospólstwa. Te „wyjątkowe” i wymagające „specjalnej troski” choroby dotyczą np. środowiska LGBT. Tak było z AIDS, który atakował przede wszystkim osoby homoseksualne, tak jest teraz z „małpią ospą”, która również atakuje przede wszystkim takie osoby.

Przypomnijmy, że np. miasto Nowy Jork, które jest najbardziej dotknięte „małpią ospą” w Stanach Zjednoczonych (1092 zakażenia), zwróciło się 26 lipca do  Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) o zmianę nazwy tej choroby. Termin „małpia ospa” uznano za „stygmatyzujący”, a nawet „zakorzeniony w rasistowskiej i bolesnej historii społeczności kolorowych”. Tak przynajmniej w liście do dyrektora WHO Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa napisał komisarz ds. zdrowia Nowego Jorku, Ashwin Vasan.

Ta odmiana ospy nie jest zbyt groźna, ale WHO podnosi stopnie alertu, a jednocześnie samo także już przestrzega przed „stygmatyzacją” środowisk, w których ta choroba się rozprzestrzenia. Problem dotarł i do Europy. I tak stowarzyszenia LGBT+ we Francji zaatakowały rząd wskazując na jego „brak przygotowania” na wirusa. Minister zdrowia broni się, że „Francja była jednym z pierwszych krajów na świecie, które zaleciły i zatwierdziły szczepienia zapobiegawcze i wcale się nie spóźniliśmy” – dodaje. W tym czasie setki osób umierają na choroby znacznie poważniejsze.
Minister zdrowia Francois Braun w środę 27 lipca odpowiadał na krytykę stowarzyszeń LGBT. Wyjaśniał, że Paryż „wzrasta w siłę szczepionkową”, poszerza też listę osób mogących prowadzić szczepienia o studentów medycyny, czy emerytowanych lekarzy i pielęgniarki. W kraju otwarto już 118 punktów szczepień na małpią ospę, a będą kolejne. Wkrótce przybędzie 42 000 dodatkowych dawek, a 32 000 jest już dostępnych.

Wesprzyj nas już teraz!

Przy okazji wychodzą na jaw prawdziwe liczby dotyczące homoseksualistów. Minister François Braun wyjaśnił, że władze uznały około 250 000 osób za „zagrożone”, w tym „pracowników seksualnych”. Połowa potwierdzonych przypadków (1794) dotyczy regionu paryskiego i to też specjalnie nie dziwi… Złośliwi kpili w internecie, że na pilne przeciwdziałania „małpiej ospie” naciskało szczególnie kilku członków rządu należących do lobby LGBT, czyli m.in. panowie Beaune, Riester i Attal.

Postawienie na baczność rządu Francji pokazuje siłę lobby LGBT. Chociaż epidemia dotyka głównie społeczność gejowską i jest to ciągle margines chorób, ta odmiana ospy traktowana jest priorytetowo. We Francji  96 proc. przypadków miało miejsce wśród mężczyzn „uprawiających seks z mężczyznami” (tzw. MSM). 74 proc. twierdziło, że miało co najmniej 2 partnerów seksualnych w ciągu 3 tygodni przed wystąpieniem objawów. Środowisko gejów wyraźnie obawia się, że coś im przerwie „zabawy”. Do nacisku na rząd włączyły się sprawdzone w przypadku AIDS stowarzyszenia w rodzaju Aides, Sidaction czy Act-Up Paris. Nie wzywają jednak do „wstrzemięźliwości”, ale przede wszystkim wywierają presję na rząd, aby ten przyśpieszył szczepienia.
Od 11 lipca we Francji otwarto szczepienia ochronne dla grup ryzyka, czyli właśnie „MSM” i transpłciowców, także „osób prostytuujących się” i „prowadzących działalność zawodową w miejscu konsumpcji seksualnej”.

 

BD

 

Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij

Udostępnij przez

Cel na 2025 rok

Po osiągnięciu celu na 2024 rok nie zwalniamy tempa! Zainwestuj w rozwój PCh24.pl w roku 2025!

mamy: 34 666 zł cel: 500 000 zł
7%
wybierz kwotę:
Wspieram