Mark Zuckerberg przyjął wyzwanie Elona Muska do... walki w klatce. To nie żart?

Elon_Musk_at_a_Press_Conference-scaled-e1666686607312.jpg
fot. Daniel Oberhaus / Wikimedia Commons

Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg wygrał niedawno swój pierwszy amatorski turniej brazylijskiego jiu-jitsu. Właściciel innej znanej platformy, Elon Musk, uznał to za dobrą okazję, by wyzwać swego konkurenta na pojedynek.

Wyzwanie Muska pojawiło się po tym, jak Zuckerberg ogłosił na Istagramie, iż zamierza stworzyć nową platformę zawierającą krótkie posty tekstowe, która mogłaby konkurować z Twitterem.

W odpowiedzi na tę zapowiedź Elon Musk napisał Jestem gotowy na pojedynek w klatce, jeśli on jest lol. Wydaje się, że Zuckkerberg nie odczytał tego komentarza żartobliwie, gdyż odpisał: Podaj mi lokalizację. Równie poważna wydaje się odpowiedź Muska, który wskazał miejsce: Vegas Octagon, a więc arenę organizacji UFC, która organizuje walki MMA.

Zróbmy to razem!

Elon Musk chwalił się swego czasu, że posiada znajomość karate kyokushin, taekwondo, judo i brazylijskiego jiu-jitsu. Znam taki wspaniały chwyt, który nazywam „Morsem”, w którym po prostu leżę na przeciwniku i nic nie robię – dodał w wymianie zdań na temat ewentualnej walki w klatce.

Innym razem ekscentryczny miliarder udostępnił zdjęcie, na którym widać jak walczy z zapaśnikiem sumo. Udało mi się go powalić, choć kosztowało mnie to zmiażdżenie dysku na poziomie c5-c6 i 8 lat ostrego bólu – pisał.

Z kolei Zuckerberg zadziwił niedawno internautów, udostępniając materiały, na których widać, jak pokonuje rywali podczas turnieju, na którym zdobył kilka medali.

Źródło: nypost.com

FO

elonmusk.jpg
Fotograf: Patrick Pleul /ddp images/ Forum

Elon Musk. Zbuntowany „władca świata”?

Przeludnienie uznaje za mit. Dostaje po głowie za krytykę dyktatu mniejszości seksualnych. Sprzeciwia się nakręcaniu koronapaniki, cenzurze mediów i przymusowi szczepień. Czy mamy do czynienia z wyrodnym synem światowej tech-finansjery, który stanął po stronie ludzi?Buntownik z wyboruAmerykanin raz po raz wyłamuje się z prądu światopoglądowego dominującego wśród „oświeconych” z miliardami na konci...Czytaj dalej

Zróbmy to razem!
Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.
Wybierz kwotę: