5 lutego 2021

Nasza odpowiedź na blokady YouTube’a! PCh24TV z własną platformą!

I stało się! W polskim internecie, skupionym wokół prawej strony sceny politycznej, wielokrotnie padały zapowiedzi o konieczności stworzenia społecznościowej alternatywy. Przez długi czas, pośród wielu środowisk, wszystko pozostawało w sferze komentarzy, krytyki i buńczucznych słów. Teraz nastąpiła zmiana. PCh24TV rusza z własną platformą streamingową! Jej stworzenie zajęło nam niespełna pięć dni! Tak właśnie wygląda kontrrewolucja!

 

 

Niesłuszny ban od YouTube, który otrzymaliśmy w zeszły piątek, był kołem zamachowym ważnego projektu, który ogłoszony został dziś podczas wielkiego live’a PCh24TV na YouTube. Redakcja PCh24.pl wraz z całym swoim zespołem rozpoczyna mocny rozwój swojej platformy streamingowej. To nie będzie polski YouTube. Mamy własną tożsamość. I co najważniejsze…

 

Nie poprzestajemy jedynie na słowach! Gotowy projekt zobaczyć można na stronie www.pch24.tv! Jego stworzenie zajęło nam niespełna tydzień. Obecnie na stronie znajdują się materiały przygotowane przez nasz zespół redakcyjny, jednak każdego dnia będziemy pracować nad jej rozwojem, aby stała się ona azylem dla całej polskiej medialnej prawicy: narodowej, katolickiej, konserwatywnej i wolnościowej. W tym miejscu YouTube i inni medialni hegemoni nigdy nas nie zbanują. Jeśli chcesz, aby cały projekt rósł w jeszcze szybszym, nie zwlekaj i wesprzyj nas!

 

KLIKNIJ TUTAJ I WESPRZYJ PCH24!

 

PCh24.pl powstało początkowo dla nas samych, abyśmy mogli szerzyć kontrrewolucyjny przekaz. Jej rozwój, który był efektem potężnego zapotrzebowania na prawe i wartościowe treści, jest dowodem na to, że ludzie oczekują Prawdy. I nie możemy się zatrzymać! Napędza nas modlitwa i wsparcie naszych Przyjaciół. Chcesz dołączyć do tego elitarnego grona?

 

KLIKNIJ TUTAJ I DOŁĄCZ DO KLUBU PRZYJACIÓŁ PCH24!

 

Cały zespół PCh24.pl udowodnił, że dla katolików, z Bożą pomocą, nie ma rzeczy niemożliwych. Słowa, ale i czyny! Jesteśmy profesjonalni, zorganizowani, a efektem jest nasza platforma – pch24.tv. To kolejny krok, który pozwoli nam oprzeć się wszechobecnej lewicowej cenzurze i terrorowi poprawności politycznego liberalizmu. Celem istnienia naszej platformy streamingowej jest zabezpieczenie wolności słowa dla prawej strony. Czegoś, co jest nam notorycznie odbierane!

Jeśli ktoś powie, że jesteśmy jak Dawid, który staje do pojedynku z Goliatem, to dobrze. Bo my też ten pojedynek wygramy!    

 

 

PCh24.pl

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(32)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy