8 września 2017

Już wkrótce Wielką Brytanię odwiedzić ma islamski kaznodzieja negujący holokaust i wzywający do zniszczenia Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

 

W dniach 11-15 września na Wyspach ma pojawić się imam meczetu Al-Aqsa i były wielki mufti Jerozolimy (w latach 1994-2006) Akrim Said As-Sabri. Kaznodzieja przyjedzie na zaproszenie pro-palestyńskiego ugrupowania EuroPal. Oficjalnym celem wizyty As-Sabriego na Wyspach jest „omówienie sytuacji w Jerozolimie oraz przyczyn eskalacji konfliktu”.

 

Na Wyspach zbierane są podpisy pod petycją, by rząd zablokował przyjazd As-Sabriego. Zabrano ich już ponad 12 tys. Podpisy, które mają nie dopuścić do kontrowersyjnej wizyty zbierane są także w Izraelu.

 

As-Sabri od lat nienawidzi Państwa Izrael, a samych Żydów uważa za „najbardziej tchórzliwe istoty tego świata”. Plan wizyty przewiduje, że ma on pojawić się m.in. w… brytyjskim parlamencie. Brytyjczycy sprawiają wrażenie, że nie pamiętają, jak w roku 2012 kaznodziei z Jerozolimy nie wpuściły władze francuskie.

 

Des Starritt, dyrektor generalny CUFI UK (Christians United for Israel) nie rozumie, jak w sytuacji nieustającego zagrożenia terroryzmem na zachodzie Europy, władze brytyjskie godzą się na wpuszczenie na swoje terytorium osoby o tak niebezpiecznych i skrajnych poglądach.

 

Źródło: www.cufi.org.uk, www.euroislam.pl

ChS

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie