23 marca 2019

Nie tylko Polacy protestują przeciwko deprawacji dzieci. Rodzice w Anglii też walczą

(ot. Grazyna Myslinska/FORUM)

Ponad 250 rodziców oraz dzieci po raz kolejny protestowało w piątek, w brytyjskim Birmingham przeciwko lekcjom wychowania seksualnego, w którym jest mowa również o związkach osób tej samej płci.

 

Według informacji mediów, z powodu utrzymujących się protestów, w szkole podstawowej Parkfield zostały wstrzymane lekcje, w ramach których dzieci miały być indoktrynowane. Plan zajęć oficjalnie mówi w tym kontekście o równouprawnieniu, homofobii oraz różnorodności seksualnej. Zajęcia te zawieszono do czasu, gdy kierownictwo szkoły znajdzie „wspólne rozwiązanie”.

 

Demonstrujący zwracali uwagę, że jednak mimo wszystko te tematy pozostały obecne w programie nauczania i że kierownictwo szkoły nie dotrzymało swojej obietnicy. Rodzice uważają, że treści program „No Outsiders” (nie ma outsiderów) „nie są dostosowane do wieku” poinformowały media brytyjskie.

 

Na plakatach protestujący umieścili napisy: „Pozwólcie dzieciom być dziećmi” i “Nasze dzieci, nasz wybór”. We wtorek cztery kolejne szkoły w Birmingham zapowiedziały, że na skutek protestów rodziców wstrzymują nauczanie o LGBT.

 

 

Źródło: KAI

ged

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie