Dziś

Nieakceptowalna recenzja, czyli czego boi się Amazon

(Fot. pixabay.com)

Amazon odmówił publikacji recenzji poświęconej pro-liferskiej książce z modlitwami. Dlaczego? Bo recenzja mówiła o modlitwie w intencji ochrony ludzkiego życia, czemu też… poświęcona była sama recenzowana książka.

„LIFE Runners Daily Devotions: All in Christ for Pro-Life” to książka prezentująca praktyki pobożne, jej adresatami są katolicy zaangażowani w obronę życia. Treść publikacji została przygotowana przez ponad 100 autorów, w tym m.in. przez biskupa Thomasa Paprockiego, biskupa Josepha Coffey’a, biskupa Roberta Grussa.

Kathy Forck, działaczka pro-life, współkierująca Midwest March for Life, chciała dodać na Amazonie recenzję tej książki. Jak napisała, „Będąc tak bardzo zaangażowaną w pracę afirmującą życie, trafia ona w samo sedno gdy codziennie modlę się o koniec przeprowadzania aborcji. Uwielbiam to, jak cytaty pięknie korespondują z działaniami afirmującymi życie; to, jak przemawiają ona do duszy”.

Jak się okazało, recenzja nie została opublikowana. Dlaczego? Ma naruszać regulamin Amazona… To, w jakim aspekcie tekst recenzji nie odpowiada wymaganiom, nie zostało już wyjawione, ale możemy się tego domyślać…

Dlaczego Amazon banuje taki komentarz? Najwyraźniej popierają aborcję i boją się modlitwy. Dlaczego tak potężna firma boi się modlitwy? Bo modlitwa łączy nas z jeszcze większą potęgą, Duchem Świętym – komentuje Dr. Pat Castle, założyciel LIFE Runners

Źródło: lifesitenews.com

mat

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie