16 lutego 2018

Ochrona życia – nie, propaganda pogaństwa – tak. Szokujące spotkanie na prestiżowej uczelni

(Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com)

W grudniu na Uniwersytecie Jagiellońskim miała odbyć się konferencja „Prawo dziecka do życia”. W wyniku nacisków proaborcyjnej partii Razem i garstki lewicowych aktywistów została odwołana. A teraz najstarsza uczelnia w Polsce bez zastrzeżeń otwiera swoje bramy przed organizatorami spotkania poświęconego… reinkarnacji.

 

Mury Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczelni, która wydała nie tylko dziesiątki wybitnych naukowców, ale również wielu świętych, okazały się niegościnne dla konferencji poświęconej obronie życia i poprawie jakości opieki okołoporodowej, gdyż protest wyraziła grupa niespełna 900 osób. Nie był to jednak pierwszy przypadek antykatolickiej cenzury na UJ. Wcześniej bowiem odwołano spotkanie z Rebeccą Kiessling – antyaborcyjną działaczką z USA.

 

Tymczasem w marcu krakowska uczelnia otworzy się na… azjatyckie pogaństwo – gdyż nie sposób celniej określić spotkania poświęconego reinkarnacji ze „światowej sławy nauczycielem jogi i medytacji”.

 

Niegdyś wielkie zasługi dla odnowienia uczelni miała królowa Jadwiga, święta Kościoła. W historycznej pieczęci UJ widnieje święty Stanisław, biskup i męczennik. Dziś uczestnicy konferencji w organizowanej w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego dowiedzą się o „karmie” (nie, nie dla kotów), reinkarnacji i zupełnie pogańskim „wchodzeniu duszy człowieka w ciało zwierząt”.

 

Okazuje się więc, że prestiżowa uczelnia zamiast kierować ludzi na ścieżki prawdziwego postępu – nie tylko intelektualnego, ale również moralnego – akceptuje cofanie się do mroków pogaństwa.

 

 

Źródło: stopaborcji.pl / mantra.pl

MWł

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie