21 kwietnia 2021

Nie milkną echa po zdjęciu z emisji w TVP programu „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego, co było efektem wydarzeń, gdy 12 kwietnia na antenie wraz z zaproszonymi gośćmi nie szczędzili słów krytyki pod adresem rządu, który ich zdaniem zupełnie nie radzi sobie z tzw. pandemią koronawirusa. Powstała specjalna petycja do prezesa TVP, w której Polacy, regularnie przecież płacący abonament, domagają się przywrócenia programu. Podpisać można ją klikając w TEN LINK!

Redaktor Pospieszalski oraz pozostali uczestnicy programu głośno punktowali straszącego Polaków Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, nieskuteczny i bezprawny lockdown, spowodowaną tym zapaść systemu ochrony zdrowia i ponad 100 tysięcy nadmiarowych zgonów, a także Narodowy Program Szczepień, który wcale nie zatrzymał choroby.

DOŁĄCZ DO PETYCJI, JEŚLI CHCESZ, ABY PROGRAM JANA POSPIESZALSKIEGO POWRÓCIŁ NA ANTENĘ!   KLIKNIJ TUTAJ!

Gorzka prawda na temat nieudolnej polityki rządu oburzyła Joannę Lichocką, posłankę PiS. W efekcie jej donosu na Pospieszalskiego, tydzień później zablokowano emisję nowego odcinka. Komisja Etyki TVP wydała natomiast absurdalny komunikat, iż w programie „naruszono zasady etyki dziennikarskiej obowiązujące w Telewizji Polskiej”.

Tego typu praktyki narażają Telewizję Publiczną na śmieszność i przypominają cenzurę stosowaną w Rosji czy Korei Północnej, czego zapewne wolałby Pan uniknąć – piszą w mocnych słowach internauci do prezesa TVP, Jacka Kurskiego, przywołując też cenzurę znaną z czasów PRL-u i blokowanie pluralizmu w mediach, a zwłaszcza w telewizji publicznej, opłacanej przez wszystkich podatników.

Dlatego właśnie powstał apel do prezesa Kurskiego, by ten natychmiast przywrócił na antenę program „Warto rozmawiać” i zadbał o możliwość prezentowania różnych poglądów w telewizji publicznej. Serdecznie zachęcamy do podpisania tej petycji, która przesłana zostanie również do poseł Lichockiej, której nie podoba się medialny pluralizm!

KLIKNIJ TUTAJ I JUŻ TERAZ PODPISZ PETYCJĘ! CHCEMY JANA POSPIESZALSKIEGO W TELEWIZJI POLSKIEJ!   KLIKNIJ TUTAJ!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(31)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy