W mieście stanowiącym jedno z amerykańskich epicentrów skrajnie lewicowego ustroju stanowego doszło do prawnej koalicji pomiędzy przedstawicielami służb porządkowych sprzeciwiających się reżimowi covidowemu. W ocenie policjantów i strażaków z Miasta Aniołów mamy do czynienia z momentem „monumentalnej walki o zachowanie naszych wolności”.
Dwie organizacje społeczne zrzeszające pracowników służb porządkowych w Los Angeles połączyły siły przeciwko przymusowej akcji „wyszczepiania”, którą próbują narzucić demokratyczne władze miejskie. Strażacy dla Wolności (Firefighters for Freedom) i Apel dla Wolności (Roll Call 4 Freedom), inicjatywy związane z Departamentami Straży Pożarnej i Policji Los Angeles, przystąpiły do wspólnej ofensywy prawnej przeciwko niekonstytucyjnym działaniom ratusza, popieranym przez gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma, który zasłynął jako zwolennik drakońskich obostrzeń covidowych i został przez sąd skazany na karę finansową w kwocie miliona dolarów za tłamszenie wolności religijnej przez wprowadzanie restrykcji we wspólnotach wyznaniowych.
Akcja kalifornijskich służb jest odpowiedzią na uchwałę Rady Miasta podpisaną przez burmistrza Los Angeles, wedle której wszyscy pracownicy publiczni mają być objęci przymusem przyjęcia preparatów przeciwko COVID-19.
Wesprzyj nas już teraz!
Zgodne oświadczenia wyszły od obu organizacji zawodowych, które dążą do zniesienia obowiązku szczepień dla pracowników budżetówki i innych obywateli. Strażacy dla Wolności wzywają do stanięcia wraz z nimi do„tej monumentalnej walki o zachowanie naszych wolności”, a policjanci z Roll Call 4 Freedom, którzy formalnie włączyli się w pozew przeciwko władzom miejskim, podkreślili, że „nasz naród, miasto i departament znajdują się w bezprecedensowym czasie, a NASZE działania zdefiniują naszą przyszłość jako Amerykanów, ponieważ jest to kwestia WOLNOŚCI”. „To znacznie większa sprawa niż sprawa policji, polityki departamentu czy miejskich obostrzeń” – dodali.
Co istotne, funkcjonariusze apelują, by nie składać władzom miejskim żadnych zaświadczeń o wyjątkach religijnych, czy klauzuli sumienia, ponieważ sprzeciw musi wynikać z przywiązania do obowiązującego prawa, a przedstawianie takich dokumentów jest formą „samozadenuncjowania” i uległości wobec nielegalnych działań władz.
Źródło: lifesitenews.com
FO