18 marca 2021

Politycy Konfederacji krytykują rząd za walkę z koronawirusem. Mówią o amoku i obłąkaniu

(źródło: Facebook / KONFEDERACJA 2019)

– Tysiące ludzi umrą tylko dlatego, że rząd skupia się wyłącznie na covidzie, a zapomina o innych chorobach – powiedział w czwartek podczas konferencji prasowej poseł Konfederacji Michał Urbaniak, który wraz z innymi przedstawicielami ugrupowania przekonywał, że „polityka lockdownowa nie ma żadnego uzasadnienia, ona nie działa, co pokazują przykłady innych państw”.

 

Politycy Konfederacji są zdania, że działania ministra Niedzielskiego „wcale nie przynoszą dobrych rezultatów”, o czym świadczą kolejne porażki związane z wprowadzaniem restrykcji. – To jakiś amok covidowy, w którym jest minister Niedzielski. (…) Miała być walka z pandemią w obronie ludzi, a można odnieść wrażenie, że mamy teraz walkę z ludźmi w obronie pandemii – ocenił poseł Urbaniak.

 

Polityk podkreślił, że wiele chorób, w tym choroby nowotworowe, nie zostanie wykrytych, a „tysiące ludzi umrą, tylko dlatego że rząd skupia się wyłącznie na covidzie, a zapomina o innych chorobach”. – Żądamy od ministra Niedzielskiego, żeby zajął się innymi problemami, które również dotykają ochronę zdrowia – oświadczył.

 

Głos zabrał również szef Biura Prasowego Konfederacji Tomasz Grabarczyk. Na potwierdzenie, że „lockdown nie działa” podał przykłady z sześciu stanów USA, które podjęły odmienne decyzje w sprawie obostrzeń. Jego zdaniem w stanach, gdzie obostrzenia były surowe, efekty były gorsze.

 

Grabarczyk stwierdził także, że w obecnym rządzie „mamy do czynienia z ludźmi kompletnie obłąkanymi, którzy nie są w stanie przyswoić podstawowych faktów, którzy wmówili sobie i zarażają swoich kolegów z rządu bzdurami, że jeśli będziemy wszystko zamykać, to wszyscy będziemy zdrowi”.

 

Źródło: Interia

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(19)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy