13 czerwca 2021

Polscy patrioci przemówili! Pod Wawelem wygłoszono Manifest 13 Czerwca w obronie życia i wolności!

(fot. screen wRealu24)

„Czujemy na sobie odpowiedzialność za los przyszłych pokoleń i dlatego będziemy walczyć o pełne przywrócenie swobód i wolności. Nie zgodzimy się na żadne nieuzasadnione restrykcję i wprowadzanie systemy kontroli obywateli opartego na doświadczeniach chińskich”, czytamy w MANIFEŚCIE 13 CZERWCA, który został odczytany w niedzielę pod Wawelem przez Witolda Gadowskiego.

Manifest 13 CZERWCA stanowił jeden z kluczowych punktów niedzielnej, spontanicznej manifestacji w obronie życia i wolności, jaka przeszła przez centrum Krakowa. Udział w niej wzięli m.in. Witold Gadowski oraz Sławomir Skiba.

 

Wesprzyj nas już teraz!

Poniżej publikujemy pełną treść dokumentu odczytanego pod Wawelem przez Witolda Gadowskiego:

 

Jesteśmy polskimi patriotami, kochamy nasz kraj. Jesteśmy też świadomymi swoich praw obywatelami.

Gromadzi nas umiłowanie wolności, a nie poglądy polityczne. Przychodzimy z różnych miejsc.

Jako odpowiedzialni Polacy spokojnie znosiliśmy ograniczenia wynikające z pandemii.

Nadszedł jednak czas, aby rząd przedstawił raport z pierwszego roku działania obostrzeń.

Żądamy rozliczenia z wydawania publicznych pieniędzy.

Domagamy się otwartej i wolnej dyskusji pomiędzy specjalistami i autorytetami z dziedziny medycyny, biologii, genetyki i epidemiologii. Dopiero wyniki tej nieskrępowanej debaty mogą uprawniać rząd do wydawania decyzji o zamykaniu różnych gałęzi gospodarki i ograniczaniu naszej wolności.

Nie pozwolimy na dowolne prowadzenie ograniczania naszej wolności, które jest motywowane dyskusjami na forum Rady Medycznej przy Premierze RP, której posiedzenia nie są nawet dokumentowane.

Żądamy otwarcia służby zdrowia dla chorych, którzy zostali pozbawieni opieki pod pretekstem pandemii.

Żądamy publikowania w mediach publicznych prawdziwych wyników badań, a nie propagandowych przekazów.

Mamy dość panoszenia się samozwańczych autorytetów, ludzi którzy sugerują absurdalne gwałcenie naszej obywatelskiej wolności. Mamy dość prześladowania niezależnych lekarzy i naukowców tylko dlatego, że mają odmienne zdanie niż rządowe „autorytety”.

Nie godzimy się na segregację medyczną, paszporty covidowe i wszelkie inne decyzje, które są niezgodne z Konstytucją RP.

Żądamy, aby rząd RP dbał o nasze interesy, zlecał i finansował polskie badania nad preparatami służącymi do walki z pandemią i rzetelnie publikował ich wyniki.

Od premiera i rządu żądamy niezależnej od WHO i światowych korporacji polityki służącej interesom i zdrowiu obywateli Polski.

Czujemy na sobie odpowiedzialność za los przyszłych pokoleń i dlatego będziemy walczyć o pełne przywrócenie swobód i wolności. Nie zgodzimy się na żadne nieuzasadnione restrykcję i wprowadzanie systemy kontroli obywateli opartego na doświadczeniach chińskich.

Kochamy Polskę i dlatego – świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności – przystępujemy do działania.

Niech nas prowadzi Bóg Wszechmogący, któremu nasza Ojczyzna wierna jest od tysiąca lat!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(29)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez