24 kwietnia 2021

Polska chrześcijańska albo żadna! Wyjątkowy e-book od PCh24.pl

Nie byłoby Polski bez chrześcijaństwa i przewodniej roli Kościoła katolickiego. Gdyby nie wiara, Polska byłaby teraz tak upadła moralnie, jak zgniłe kraje Zachodu. A jednak nadal w naszym kraju są ludzie, którzy domagają się i dążą do tego upadku. E-book Polska chrześcijańska. Albo żadna, który można pobrać klikając w ten link, pokazuje dlaczego musimy pozostać krajem chrześcijańskim i co utracimy, gdy pozwolimy wygrać tym, którzy chcą śmierci Polski katolickiej.

„Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu” – trudno nie zgodzić się z tymi słowami Romana Dmowskiego, polskiego patrioty i Ojca Niepodległości.

Z kolei święty papież, Jan Paweł II przypominał: „Kościół przyniósł Polsce Chrystusa — to znaczy klucz do rozumienia tej wielkiej i podstawowej rzeczywistości, jaką jest człowiek. Człowieka bowiem nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej: człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie. Nie może tego wszystkiego zrozumieć bez Chrystusa. I dlatego Chrystusa nie można wyłączać z dziejów człowieka w jakimkolwiek miejscu ziemi. Nie można też bez Chrystusa zrozumieć dziejów Polski — przede wszystkim jako dziejów ludzi, którzy przeszli i przechodzą przez tę ziemię. Dzieje ludzi! Dzieje narodu są przede wszystkim dziejami ludzi. A dzieje każdego człowieka toczą się w Jezusie Chrystusie. W Nim stają się dziejami zbawienia”.

Wesprzyj nas już teraz!

Kliknij TUTAJ Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book Polska chrześcijańska. Albo żadna!

Polska będzie mocarstwem. Wiemy to na pewno. Taką obietnicę złożył nam wszak nie byle kto, tylko sam Jezus Chrystus. Dlatego odpowiedzmy na pytanie, czy potrafimy wyobrazić sobie Polskę bez Kościoła? Czy wyobrażamy sobie Polskę bez katolików? Bez potężnej cywilizacji chrześcijańskiej? Czy każdy dzień nie wyglądałaby tak samo, jak wyglądały nasze ulice w dniu, w którym Trybunał Konstytucyjny potwierdził to, co wiemy od dawna, iż nie wolno nam zabijać niewinnych bezbronnych?

A jednak we współczesnej Polsce dokonał się prawdziwy wysyp antychrześcijańskiej nienawiści. Furiacki feminizm powiązany z wandalizmem, moda na apostazję, przemoc wobec duchownych i szeroko pojęta dechrystianizacja znajdują się na porządku dziennym. Skąd bierze się ta walka z duszą Polski, walka o oderwanie jej od życiodajnych źródeł Chrztu?

Pomóż nam walczyć o katolicką Polskę i odbierz e-book Polska chrześcijańska!

O wartości jaką przyniosło nam chrześcijaństwo oraz o tym, dlaczego tak wielu obywateli Polski nienawidzi naszej wiary, opowiada e-book o tym znamiennym tytule. Poznaj odpowiedź, dlaczego musimy pozostać pod tym Znakiem! Bo tylko pod nim, Polska jest Polską, a Polak Polakiem. Już teraz odbierz e-book Polska chrześcijańska. Albo żadna! Wystarczy, że klikniesz tutaj!

Zobacz także rozmowę Jerzego Wolaka i Sławomira Skiby: Iskra z Polski. Obietnica jeszcze aktualna?

Zobacz także: prof. Mieczysław Ryba: Polska chrześcijańska czy tęczowa?

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(9)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez