30 października 2020

Redaktor naczelny LifeSiteNews: Polacy, nie poddawajcie się! Jesteście bohaterami!

Katolicka Polska stanęła w obliczu zagrożenia utraty swojej duszy – mówi John-Henry Westen, redaktor naczelny i założyciel portalu LifeSiteNews.com. Nie poddawajcie się, jesteście bohaterami! – wzywa.

 

Redaktor naczelny katolickiego portalu LifeSiteNews.com, John-Henry Westen, opublikował nagranie poświęcone wydarzeniom w Polsce.

 

Duże grupy młodych Polaków, które nigdy nie doświadczyły opresji komunistycznej, za to dorastały w toksycznej atmosferze popkultury i marksizmu kulturowego, wyszły na ulice by protestować przeciwko czemuś, z czego wszyscy powinniśmy się cieszyć: decyzji Trybunału Konstytucyjnego, że aborcja eugeniczna jest niekonstytucyjna – powiedział.

 

Westen wskazał, że ta swoista „generacja Netflixa” w iście demonicznej furii domaga się możliwości zabijania niepełnosprawnych dzieci nienarodzonych – a tak naprawdę wszystkich dzieci nienarodzonych; przypomniał, że jeszcze niedawno ruch proaborcyjny był w Polsce marginalny.

Jeszcze pięć lat temu było to nie do pomyślenia. Młode kobiety wykrzykują na ulicach obsceniczne hasła i deklarują, że chcą uprawiać seks z każdym – i móc abortować każde dziecko – stwierdził.

 

Zamiast ograniczyć się do placów i ulic, skrajnie lewicowi radykałowie i ich poplecznicy przenieśli swoją wojnę – uwaga, to nie nasze określenie, bo to oni mówią o wojnie – przed polskie kościoły i pomniki upamiętniające Polaków, którzy oddali życie za przyszłe pokolenia – wskazał.

 

Westen przypomniał, że lewicowcy zaatakowali i profanowali kościoły, przeszkadzali w Mszy świętej, doszło też do ataku na księdza oraz do brutalnego pobicia mężczyzny, który bronił pomnika św. Jana Pawła II.

 

Jesteśmy wdzięczni, że polscy katolicy, prawdziwi mężczyźni, którzy akceptują swoje ojcostwo, własną piersią  bronią kościołów i pomników swoich przodków przez atakiem lewicowców. Zapewniamy ponadto naszych braci i siostry w Polsce, że ruch pro-life na całym świecie o nich nie zapomniał – stwierdził.

Nie jesteście sami – powiedział Westen po polsku.

 

Jesteśmy z wami – kontynuował już po angielsku. – Modlimy się za was, dziękujemy Bogu za to, co zrobiliście dla dzieci nienarodzonych i dla katolickiej tradycyjnej kultury. Moi drodzy bracia i siostry w Polsce, jesteście dla nas niesamowitą inspiracją, tu, na zachodzie. Jesteście jednym z ostatnich narodów na ziemi trwającym przy prawdzie Chrystusa, broniącym bezbronnych dzieci nienarodzonych. Nigdy się nie poddawajcie! Przewodniczyliście walce pro-life walcząc o ochronę nawet upośledzonych dzieci przed zabijaniem w łonach ich matek. To wy z mocą bronicie swoich kościołów i pomników. Jesteście bohaterami. Jesteście moimi bohaterami, jesteście bohaterami każdej katolickiej, proliferskiej rodziny w Ameryce – powiedział.

 

Katolicy na całym świecie widzą, co dzieje się w Polsce. Zobowiązujemy się teraz do modlitwy za was, podczas gdy walczycie z szatańskimi siłami, które chcą zniszczyć serce i duszę Polski – akcentował.

Szczęść Boże! – zakończył po polsku Westen.

 

Pach

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie