28 kwietnia 2021

Ruszyła petycja o wstrzymanie watykańskiej konferencji z udziałem aborcjonistów i oligarchów Big Pharmy

(fot. LifeSite News)

Największy na świecie portal pro-life, LifeSite News wystosował petycję o wstrzymanie zorganizowanej w Watykanie konferencji medycznej z udziałem pro-aborcyjnych działaczy, architektów strategii reżimu sanitarnego i prezesów m.in. Pfizera i Moderny.

Watykan w dniach 6-8 maja b. r. organizuje konferencję z udziałem kontrowersyjnych postaci – Anthony’ego Fauciego, Chelsea Clinton i Deepaka Chopry – którzy mają być głównymi mówcami majowego seminarium poświęconego wzajemnemu oddziaływaniu umysłu, ciała i duszy w zakresie opieki zdrowotnej. Wydarzeniu patronuje Papieska Rada ds. Kultury.

Będzie to już V Międzynarodowa Konferencja – badanie umysłu, ciała i duszy mająca pokazać, jakie innowacje i nowatorskie systemy mogą poprawić ludzkie zdrowie. Inicjatorem konferencji jest Papieska Rada ds. Kultury i Fundacja Cura. W Wydarzeniu, zgodnie z informacją Stolicy Apostolskiej wezmą w nim udział lekarze, naukowcy, etycy, przywódcy religijni, obrońcy praw pacjentów, politycy, filantropi i komentatorzy.

Catholic News Agency informuje, że w konferencji wezmą udział dyrektorzy generalni dużych koncernów farmaceutycznych, w tym Moderny i Pfizera.

W związku z tym, portal LifeSiteNews wystosował petycję o wstrzymanie konferencji, która ze względu na zaproszonych gości, m.in. czerpiących korzyści z pro-aborcyjnej działalności Chelsea Clinton, Cindy Crawford czy zwolenniczki kontroli urodzin Jane Godall, „wykracza poza oburzenie, natomiast zbliża się do świętokradztwa”.

Źródło: lifesitenews.com

PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(8)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie