17 maja 2021

Skandaliczna propaganda proszczepionkowa! Dwuznaczne napisy na figurze Jezusa Chrystusa

(fot. youtube)

Szczepionkowa propaganda nie ustaje. W Brazylii w stręczenie narodowi wakcyn wciągnięto nawet Jezusa Chrystusa. Na monumentalnej figurze Zbawiciela wyświetlano agresywne proszczepionkowe napisy. To zaskakujące zbieżne z sugestiami Anthony’ego Fauciego, które padły niedawno w Watykanie.

W ostatnią sobotę do niezwykle nachalnej proszczepionkowej propagandy doszło w Rio de Janeiro. Na słynnej figurze Chrystusa, która góruje nad tym drugim największym miastem Brazylii, wyświetlano napisy promujące wakcynę przeciwko Covid-19. Vaccine saves lub Vacina salva, głosiło hasło – co stanowi oczywistą grę słów. Obie te frazy przetłumaczyć zarówno jako „szczepionka ratuje” jak i jako „szczepionka zbawia”. Akcję przygotowano w ramach inicjatywy Unidos pela vacina zorganizowaną przez grupę Grupo Mulheres do Brasil o wyraźnym sznycie feministycznym.

 

 

Co ciekawe, akcja jest zaskakująco zbieżna z sugestiami, które padły z ust Anthony’ego Fauciego na niedawnej konferencji w Watykanie. W Stolicy Apostolskiej ten doradca prezydenta USA ds. walki z Covid-19 przekonywał, że Kościół powinien włączyć się w promowanie szczepionek angażując autorytet religijny.

Według Fauciego czym innym jest, gdy on mówi wierzącym, że powinni się zaszczepić, a czym innym, gdy robi to ksiądz, któremu ufają. W tej perspektywie wciągnięcie figury Jezusa Chrystusa do akcji promującej szczepienia jest posunięciem o dużym potencjale propagandowym…

Źródło: PCh24

Pach

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(18)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy