10 października 2012

Szkockie dzieci obiektem agresji środowisk promujących związki homoseksualne

Nawet dzieci, które są przeciwne legalizacji związków homoseksualnych, nazywa się „religijnymi fanatykami” i „nazistami” – relacjonował podczas niedawnej konferencji w Parlamencie Europejskim w Brukseli John Deighan, parlamentarzysta reprezentujący episkopat Szkocji.


Deighan opisywał sytuacje manipulacji i wrogości, jakich dopuszczają się środowiska dążące do zmiany definicji małżeństwa i rodziny i objęcia nią także relacji homoseksualnych. Presja ta, jak podkreślał, dotyczy także dzieci szkolnych. Podawał przykład własnego 12-letniego syna, szykanowanego za to, że sprzeciwia się otwarcie idei tzw. „małżeństw” osób tej samej płci.

 

Wyjątkowo agresywne są jego zdaniem środowiska lobbystów homoseksualnych z Stonewall i Equality Network. Ostrzegał, że ich presja na społeczeństwo szkockie jest wyjątkowo silna.

 

To jawna próba manipulowania ideami i poglądami ludzi, w tym także dzieci szkolnych, aby stawały się bardziej nietolerancyjne wobec orędzia katolickiego – podkreślał i zaznaczał, że przeciwko tego typu działaniom boją się występować politycy szkoccy. – Boją się, że w ten sposób narażą na ryzyko swoje kariery – wyjaśniał.

 

Konferencja „Dyskryminacja chrześcijan w Europie” odbyła się 2 października w Parlamencie Europejskim w Brukseli z inicjatywy grup politycznych konserwatystów (EKR) i chadeków (EPP). Zgromadziła ponad 100 posłów, doradców i przedstawicieli Kościoła i organizacji pozarządowych. Obrady moderowali polscy posłowie – Jan Olbrycht z PO i Konrad Szymański z PiS.

 

 

rk (KAI/LifeSiteNews) / Bruksela

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie