13 sierpnia 2020

Tęczowa rewolucja jest utopią. Obalamy główne tezy i manipulacje aktywistów LGBT

Zwolennicy ideologii gender oraz LGBT podważają najbardziej podstawowe wartości i cechy takie jak rodzina, małżeństwo, macierzyństwo czy płeć. Dokąd zaprowadzi nas tęczowa rewolucja, której jesteśmy świadkami? W jaki sposób odpowiadać na tezy i manipulacje aktywistów LGBT? Co jest największym zagrożeniem dla ładu społecznego i prawnego? Na te i inne pytania odpowiedź można znaleźć w publikacji „Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań i 100 argumentów”.

 

Wesprzyj nas już teraz!

 

W publikacji wydanej przez Centrum Życia i Rodziny autorzy zmierzyli się z popularnymi sloganami i tezami rozpowszechnianymi przez środowiska i organizacje promujące ruch LGBT. Z broszury opartej na źródłach dowiemy się m.in. dlaczego ideologia LGBT oraz gender są groźne dla społeczeństwa; czym w rzeczywistości jest płeć społeczno-kulturowa; czy polskie prawo wystarczająco chroni rodzinę, a także dowiemy się jak niebezpieczna jest edukacja seksualna oraz w jaki sposób uporać się z językowymi manipulacjami ideologów LGBT.

 

Publikacja wydana przez Centrum Życia i Rodziny, której autorką jest psycholog Agnieszka Marianowicz-Szczygieł, jest dostępna bezpłatnie na stronie internetowej www.teczowautopia.pl. Można na niej zamówić egzemplarz w formie papierowej, a także wersję elektroniczną dokumentu. W broszurze zwrócono uwagę, że pomimo wieloletnich działań mających na celu wywołanie wrażenia, że osoby LGBT są prześladowane i nie mają wystarczających praw i swobód obywatelskich, rzeczywistość jest zgoła odmienna. To czego domagają się „tęczowi aktywiści” to jedynie dodatkowe przywileje.

 

Autorzy wskazują, że wbrew fałszywym informacjom, osoby LGBT mają własne media, zakładają swoje organizacje, ich czynności erotyczne nie są prawnie zakazane, a także mogą dziedziczyć po sobie na mocy testamentu. Mają również prawo do dostępu do dokumentacji medycznej partnera. Zatem ich postulaty stają się jedynie nośnymi hasłami, którymi można sprawnie manipulować, a osoby LGBT przedstawiać jako środowisko dyskryminowane i pozbawione praw.

 

Ideolodzy LGBT kontestują również polskie prawo i konstytucję, próbując zmienić definicję małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. „Zmiana definicji małżeństwa, czyli jego redefinicja, jest nie tylko sprzeczna z naturą i biologicznym sposobem rozmnażania, ale stawia na głowie cały system prawny i społeczny” – czytamy w publikacji dostępnej na stronie www.teczowautopia.pl.

 

W broszurze można znaleźć także informacje o jednym z często powtarzanych kłamstw, że homoseksualizm czy transseksualizm są wrodzone. Badania naukowe nad bliźniętami wskazują, że w tych przypadkach przeważają czynniki nabyte społecznie, a uwarunkowania biologiczne mają marginalne znaczenie. „Czołową rolę odgrywają czynniki środowiskowe przed-urodzeniowe, ale przede wszystkim po-urodzeniowe, które są liczne i losowe” – czytamy.

 

Czytelnik może w publikacji znaleźć również informacje na temat manipulacji językowych stosowanych przez ideologów LGBT. Na kartach broszury wytłumaczono najpopularniejsze określenia stosowane przez środowisko „tęczowych rewolucjonistów” jak: „homofobia”, „transfobia”, „tolerancja”, „mowa nienawiści”, „edukacja seksualna” czy tzw. „równość małżeńska”. „Chcemy odkodować znaczenie powszechnie używanych przez tęczową rewolucję seksualną terminów, za którymi stoją często zaawansowane socjotechniki, manipulacja i filozoficzne konstrukty” – czytamy w rozdziale pt. „Jak odkłamać język”.

 

„Dlaczego powinno cię to wszystko obchodzić?” – to z kolei tytuł ostatniego rozdziału, w którym wskazano, że ideologia gender czy LGBT ma coraz bardziej totalitarny charakter. Przykładem na to mogą być chociażby próby likwidowania pojęć „mąż”, „żona” oraz „mama i tata”. Zniknęły one bowiem z wniosków do amerykańskich i brytyjskich paszportów. Z kolei Kanada zlikwidowała pojęcia „mama” i „tata” we wszystkich formularzach urzędowych. Określenie „rodzic 1” oraz „rodzic 2” to codzienność w szkołach we Francji. Coraz częściej możemy również spotkać możliwość nazywania swojej płci jako „nieokreślonej” lub płci „X”.

 

Czytelnik publikacji wydanej przez Centrum Życia i Rodziny może również poznać przyszłe negatywne konsekwencje akceptowania wielu postulatów środowisk LGBT i zwolenników ideologii gender. Wydanie zostało oparte na źródłach, które udokumentowano w przypisach końcowych.

 

 

Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań i 100 argumentów”, autor: Agnieszka Marianowicz-Szczygieł, wydawnictwo: Centrum Życia i Rodziny, Warszawa 2020.

 

 

Źródło: CZiR

ot

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij

Udostępnij przez

Cel na 2025 rok

Po osiągnięciu celu na 2024 rok nie zwalniamy tempa! Zainwestuj w rozwój PCh24.pl w roku 2025!

mamy: 32 111 zł cel: 500 000 zł
6%
wybierz kwotę:
Wspieram