23 czerwca 2020

„To narzędzia opresji” – lewacki aktywista wzywa do likwidacji pomników i witraży z białym Jezusem

(zdjęcie ilustracyjne. źródło: pixabay.com)

Antyrasistowski aktywista Shaun King wezwał w poniedziałek na Twitterze do usunięcia artystycznych wizerunków Chrystusa oraz Matki Bożej, jeśli przedstawieni są jako biali. Jego zdaniem służą one utrwalaniu dominacji białego człowieka.

 

„Sądzę, że pomniki białego Europejczyka uznawanego za Jezusa należy obalić. Stanowią formę białej supremacji. Zawsze tak było. W Biblii, gdy rodzina Jezusa pragnęła się ukryć i wmieszać (w tłum) zgadnijcie, gdzie się udali? EGIPT! Nie Dania”. „Wyburzcie je/zdemontujcie” – napisał King.

 

W sąsiednim wpisie wezwał także do usunięcia wszystkich murali i witraży przedstawiających białego Pana Jezusa oraz Jego Matkę i uczniów jako białych Europejczyków. Uznał je za „ogromny przejaw białej supremacji”. Stwierdził, że zostały „stworzone jako narzędzia opresji. Rasistowskiej propagandy. Powinno się je wszystkie usunąć”.

 

Wypowiedzi (bynajmniej nie czarnoskórego) aktywisty pokazują obłęd politycznej poprawności. Świadczą bowiem o zgodzie na bluźnierczą walkę z symbolami chrześcijaństwa i barbarzyńską walkę z dorobkiem kultury w imię antyrasistowskiego delirium. W ten sam sposób można uzasadnić walkę z wizerunkami czarnoskórego Pana Jezusa, znajdującymi się w Etiopii czy z wizerunkami w krajach azjatyckich przedstawiających Pana Jezusa z żółtą skórą.

 

Jakie jeszcze zbrodnie i szaleństwa wymyślą ludzie w imię walki z „rasizmem” i „białą supremacją”?

 

 

Źródła: twitter.com/shaunking/ foxnews.com

mjend

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie