10 listopada 2021

„Uchodźcy Łukaszenki” przedostali się do Polski

(Fot. Twitter / Straż Graniczna)

Polskie Radio Białystok poinformowało o przełamaniu przez dwie duże grupy nielegalnych imigrantów granicznych zabezpieczeń w okolicach Krynek i Białowieży. Egzotyczni „uchodźcy” przeszli na polską stronę.

 

Niektórzy z nieproszonych gości zostali zawróceni do granicy przez naszych żołnierzy i funkcjonariuszy. Inni wciąż są poszukiwani i wyłapywani. Chodzi o dwie grupy liczące po kilkadziesiąt osób.

Wesprzyj nas już teraz!

Według major Katarzyny Zdanowicz, rzecznik podlaskiego oddziału Straży Granicznej, imigranci siłą sforsowali postawione przez polskie służby ogrodzenie.

„Spokojniej jest natomiast w koczowisku imigrantów w okolicach Kuźnicy. Po białoruskiej stronie jest  co najmniej kilkaset osób. Według polskich służb imigranci dostali dzisiaj od Białorusinów jedzenie. Cudzoziemcy mają namioty, śpiwory, wieczorem palą ogniska, żeby się ogrzać. Ciągle są też pilnowani przez białoruskie służby” – czytamy w informacji podanej przez portal wp.pl.

 

Źródło: wp.pl, Radio Białystok

RoM

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij

Udostępnij przez

Cel na 2025 rok

Nie zwalniamy w walce o katolicką Polskę! Wesprzyj PCh24.pl w 2025 roku i broń razem z nami cywilizacji chrześcijańskiej!

mamy: 70 072 zł cel: 500 000 zł
14%
wybierz kwotę:
Wspieram