17 maja 2023

Rada Unii Europejskiej reprezentująca rządy 27 państw członkowskich, a także ambasadorowie akredytowani w Warszawie i przedstawiciele organizacji międzynarodowych włączyli się w doroczną kampanię promowania ideologii gender pod hasłami walki z tak zwaną homofobią.

 

Obrona prześladowanych mniejszości to wygodny i uniwersalny pretekst do propagowania stylu życia, który uderza w rodzinę i normalne więzi społeczne. Cierpienie marginalnej pod względem liczebnym grupy dotkniętej homoseksualizmem i pokrewnymi przypadłościami, używane jest instrumentalnie – zamiast pomagać tym ludziom poradzić sobie z ograniczeniami wynikającymi z zaburzeń tożsamości seksualnej i pomóc w podjęciu terapii, wyznawcy i promotorzy ideologii LGBT usiłują przekonać większość, że stanowią one normę. Tego rodzaju propaganda staje się wszechobecna w popkulturze, środowiskach akademickich i mediach. Celem jest oswojenie społeczeństwa z wynaturzeniami a jednym z przejawów – tak zwane marsze równości, a także eventy w rodzaju obchodzonego 17 maja Międzynarodowego Dnia Przeciwko Homofobii, Bifobii, Transfobii i Interfobii.

Wesprzyj nas już teraz!

Data ideologicznego „święta” jest nieprzypadkowa. Tego dnia w 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia pod naciskiem wpływowego lobby wykreśliła homoseksualność z listy chorób i zaburzeń. Od lat co roku 17 maja staje się dniem szczególnego nasilenia swoistej odmiany „pedagogiki wstydu”. Zwykli ludzie na różne sposoby przekonywani są, że opowiadając się za zdrowymi relacjami i piętnując wynaturzenia w sferze seksualności przyczyniają się do prześladowań skierowanych przeciwko tak zwanej społeczności LGBT. Ta zaś, korzystając ze specyficznego przywileju bezkarności nadanego w uzurpatorski sposób przez organizacje międzynarodowe i korporacje, coraz dalej przesuwa granicę tolerancji dla swoich coraz bardziej wulgarnych i agresywnych demonstracji.

Ideolodzy LGBT – w przeciwieństwie na przykład do chrześcijan, czyli najbardziej prześladowanej grupy w skali całego świata – tradycyjnie mogą liczyć na wsparcie licznego grona dyplomatów. Ambasadorowie rezydujący w Polsce postarali się w tym roku kolejny raz o publikację wspólnego stanowiska oraz materiałów prezentowanych w mediach społecznościowych.

„Stoimy mocno przy społeczności #LGBTQI. Podziękowania dla Zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich Brzozowskiego za spotkanie z Ambasadorem USA Brzezińskim i ze mną oraz za otrzymanie Listu Poparcia 2023 – podpisanego przez 47 ambasadorów i szefów organizacji międzynarodowych” – napisał na Twitterze Anders H. Eide, reprezentujący w Polsce Norwegię. Dołączył skany listu, w którym kilkudziesięciu dyplomatów wspiera zmagania środowiska LGBT z „nietolerancją” i dyskryminacją. W praktyce zaś to wystąpienie jest próbą nacisku na prawną normalizację  dewiacyjnych związków i zrównanie ich z małżeństwami. To właśnie ambasada Norwegii koordynowała tę akcję w Polsce.

 

„Prawa człowieka są uniwersalne i są wpisane w międzynarodowe traktaty. Jako dyplomaci, wyrażamy nasze pełne poparcie dla społeczności LGBTQI+ oraz innych grup narażonych na dyskryminację. Co roku, począwszy od 2012r., członkowie społeczności dyplomatycznej w Polsce podpisują otwarty list, w którym wyrażają wsparcie dla działań mających na celu zwiększenie świadomości na temat problemów dotykających społeczność LGBTQI+ i innych mniejszości. Nie jesteście sami” – czytamy z kolei na profilu ambasady Stanów Zjednoczonych.

 

„Miłość to miłość. W Międzynarodowym Dniu Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii UE potwierdza prawo wszystkich osób do wolności bycia tym, kim są i kochania tego, kogo chcą, bez strachu. Tylko w ten sposób wszyscy możemy zbudować prawdziwą Unię Równości” – napisało biuro Rady Unii Europejskiej.

 

Źródła: Twitter, PCh24.pl

RoM

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij

Udostępnij przez

Cel na 2025 rok

Po osiągnięciu celu na 2024 rok nie zwalniamy tempa! Zainwestuj w rozwój PCh24.pl w roku 2025!

mamy: 32 506 zł cel: 500 000 zł
7%
wybierz kwotę:
Wspieram