23 marca 2012

USA: marsze w obronie małżeństwa

(Fot. tfp.org)

W sobotę 17 marca w całej Ameryce – od Kalifornii po Nowy Jork – odbyły się marsze w obronie tradycyjnego małżeństwa. Ich inicjatorem było Amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji Rodziny i Własności (TFP).


Świeccy katolicy skupieni w apostolacie „America Needs Fatima”, zaniepokojeni sukcesami homoseksualnego lobby w Ameryce, a także brakiem odpowiedniego sprzeciwu wobec promocji dewiacji zarówno ze strony polityków jak i samych hierarchów katolickich, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. W różnych miastach zorganizowano marsze protestacyjne. Uczestnicy demonstracji deklarowali, że bez podjęcia walki w obronie tradycyjnego małżeństwa bardzo szybko nastąpi zupełna degradacja rodziny. Aż w końcu zostaną otwarte na oścież drzwi do legalizacji wszelkiego rodzaju skandalicznych zachowań.

Protestujący trzymali liczne transparenty i rozdawali przechodniom ulotki, informujące dlaczego należy sprzeciwiać się tzw. homo-małżeństwom. Oto kilka spośród prezentowanych argumentów: po pierwsze, „homo-małżeństwo” nie jest w ogóle małżeństwem. Narusza ono prawo naturalne, pozbawia dzieci prawa do bycia wychowywanym przez ojca i matkę. Służy jedynie utwierdzeniu i promowaniu homoseksualnego stylu życia. Wprowadza zło do prawa cywilnego. Dalej, jak argumentują organizatorzy akcji, legalizacja jednopłciowych związków nie tworzy rodziny a jedynie sterylny związek, sprzeniewierzając się w ten sposób podstawowemu celowi sprawiedliwej polityki państwa. Celem podejmowanych działań powinna być w to miejsce prawna ochrona małżeństwa opartego na związku kobiety i mężczyzny. Jak twierdzili organizatorzy manifestacji, legalizacja małżeństw jednopłciowych jest jedną z najważniejszych konsekwencji rewolucji seksualnej, której fatalne skutki można już obserwować.

Amerykańskie TFP przeprowadziło w ostatnim czasie również inną akcję w obronie tradycyjnych wartości. W stanach Michigan, Ohio, Pennsylvania i Nowy Jorku studenci rozprowadzili blisko 30 tysięcy ulotek zachęcających do aktywnego sprzeciwu wobec ustawy zdrowotnej proponowanej przez administrację Obamy. Manifestacje osób domagających się prorodzinnej polityki przeszły ulicami amerykańskich miast. 

Źródło: Tfp.org

AS

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie