Chcesz, żeby Twoje dziecko kochało Polskę? Sprzeciwiaj się działaniom resortu Nowackiej!

Nowacka-szkola-MEN_portal.jpg
PCh24TV

- Chcesz, żeby Twoje dziecko kochało Polskę, było dobrze wykształcone, było wspaniałym, mądrym człowiekiem? To razem z nami, z Koalicją na rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły, która zrzesza 94 organizacje społeczne, sprzeciwiaj się temu, co robi Ministerstwo Edukacji Narodowej, jak niszczy polską szkołę - wzywa Agnieszka Pawlik-Regulska, koordynator KROPS. Wyrazem sprzeciwu i walki o dobrą szkołę będzie manifestacja przeciwko działaniom MEN, która odbędzie się już 14 czerwca w Warszawie.

Prezes Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” zaprasza na manifestację wszystkich - rodziców, dziadków, nauczycieli, młodzież, polityków, dziennikarzy i publicystów.

Będziemy wspólnie mówić głośno, że nie zgadzamy się na szkołę, która prowadzi do tego, że jest młody człowiek, niezainteresowany polskością, która jest antypatriotyczna, antyrodzinna - podkreśla. - Będziemy również mówić o tym, że od tego, jaka jest polska szkoła, jak dobra jest polska szkoła i czego uczy, zależy, jaka będzie przyszłość naszego narodu. Bo dobra szkoła to silna Polska - dodaje Agnieszka Pawlik-Regulska.

Manifestacja odbędzie się już w niedzielę, 14 czerwca, o godz. 12:00 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: facebook.com / Gość Warszawski

edukacja-protest-Nowacka-tekst.jpg
Oprac. PCh24.pl

Dobrostan „osoby uczniowskiej” kontra rzetelne kształcenie. Ważą się losy polskiej szkoły

Dziewięćdziesiąt procent przedmiotu (edukacja zdrowotna – red.), który ma się stać obowiązkowy od 1 września, zawiera treści tak samo toksyczne, jak te 10 procent komponentu seksualnego, który został wyłączony i pozostaje do decyzji rodziców. Te 90 procent zawiera treści niezwykle groźne, obecne przede wszystkim w działach: Zdrowie społeczne oraz Wartości i postawy. Wobec tego protestujemy, mamy n...Czytaj dalej

 

Zróbmy to razem!
Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.
Wybierz kwotę: