Niemcy: Syryjczyk bił ludzi na dworcu w Kolonii, chciał wpychać pod pociąg

32547867uijhtegrwt67ie5u5yrtr.jpg
niemiecki pociąg, fot. wikipedia

Imigranci to ubogacenie dla kraju - mówi lewica. Po raz kolejny - który to już raz? - przekonali się o tej "prawdzie" obywatele RFN. Przybysz z Syrii próbował wpychać ludzi pod pociągi.

Syryjczyk zaatakował w Kolonii. 22-letni imigrant postanowił zamordować Niemców, wpychając ich pod nadjeżdżający pociąg. Mężczyzna zabrał się do morderczego dzieła w niedzielne popołudnie. Na swoją ofiarę wybrał przypadkowego mężczyznę, który oczekiwał na pociąg na stacji Köln-Trimbornstraße. Syryjczyk uderzył go i spychał w kierunku torów.

Prawdopodobnie udałoby mu się osiągnąć cel, gdyby nie świadkowie: ludzie złapali Syryjczyka i odciągnęli go na bok. Imigrant nie dał się jednak tak szybko złapać; wskoczył do jednego z pociągów i zaczął bić pasażerów, uderzając ich pięścią w twarz. Wysiadł na kolońskim dworcu centralnym, gdzie uderzył i podeptał przypadkowego mężczyznę. Zanim zatrzymała go policja, pobił jeszcze kilka innych osób. 

Co charakterystyczne, imigrant był znany policji. Już wcześniej napadał na mieszkańców Niemiec. Jak to w RFN, uchodziło mu to jednak na sucho. Być może teraz poniesie jakąś odpowiedzialność, ale nie jest to wcale pewne. Póki co Syryjczyk trafił do kliniki psychiatrycznej...

Źródło: jungefreiheit.de

Pach

Zróbmy to razem!
Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.
Wybierz kwotę: