Prawniczka, która na drodze sądowej wywalczyła dla swojego hospitalizowanego klienta prawo do leczenia iwermektyną, wezwała szpitale i pracowników służby zdrowia by zmodyfikowali podejście do leczenia zakażeń wirusowych.
Kristin Erickson z chicagowskiej kancelarii Mauck&Baker po wygraniu sprawy z placówką Edward Hospital w Naperville w stanie Illinois i uratowaniu umierającego pacjenta upomina się o prawo innych chorych do prawdziwego leczenia.
Wesprzyj nas już teraz!
– Oczywiście istnieją środki zaradcze, na które nie patrzymy – powiedziała adwokat portalowi Just the News. – Musimy wychodzić poza obecny standard opieki zapewnianej przez szpitale. A jeśli to nie działa, spójrzmy na wyniki, a nie na finanse – dodała.
– Nie wiem, jakie są motywacje ludzi. Oczywiście, naszym zadaniem jest pomóc ludziom zdobyć to, czego potrzebują. Wiem, że jest wielu dobrych ludzi, którzy chcą ratować chorych, nawet w szpitalu. Lekarze i pielęgniarki chcą postępować właściwie. Ale jeśli szpitale na to nie pozwalają, tworzy to barierę dla hospitalizowanych – opisywała swe doświadczenia z okresu walki o życie 71-letniego mężczyzny. Sun Ng spędził 22 dni pod respiratorem, lecz po podaniu iwermektyny szybko doszedł do zdrowia. Szpital zgodził się na stosowanie preparatu dopiero w wyniku uzyskanego przez Erickson nakazu sądowego.
– Po jednym dniu był w stanie wykonać test oddechowy, którego nie mógł wykonać przez 22 dni – relacjonowała Erickson w wywiadzie dla podcastu John Solomon Reports. – Po trzech dniach mógł być wyłączony z wentylacji na dwie godziny. A potem, piątego dnia, już całkowicie. Szpital po odłączeniu ubiegał się o opinię lekarską, twierdząc że iwermektyna nie była powodem, dla którego chory czuje się lepiej. Ale wyraźnie tak było – podkreślała.
„Pomimo tego, że media głównego nurtu i agencje rządowe twierdzą, że iwermektyna jest nieskuteczna lub odrzucają jej stosowanie, określając ją jako „odrobaczanie koni”, kilka badań wykazało, że ten szeroko stosowany lek generyczny praktycznie bez ryzyka poważnych skutków ubocznych, może być skuteczny przeciwko covid-19” – przypomina portal Life Site News.
Amerykańskie federalne organy regulacyjne oraz koncerny farmaceutyczne agresywnie walczyły ze stosowaniem leku, lecz wielu specjalistów, takich jak dr Peter McCollough, dr Vladimir Zelenko, odkrywca technologii mRNA dr Robert Malone oraz 12 700 lekarzy i naukowców, którzy podpisali Deklarację Rzymską, poparli iwermektynę jako pomocną w leczeniu covid.
Źródło: LifeSiteNews
RoM