29 czerwca 2020

Zgorszenie w Londynie. Obsceniczny marsz „weteranów ” LGBT [UWAGA: SZOKUJĄCE ZDJĘCIE]

(fot. Simon Dawson / Reuters / FORUM)

Ulicami Londynu przeszedł marsz z okazji 50. rocznicy powstania Gay Liberation Front. Podczas imprezy „weterani” ruchu LGBT+ prowadzili na smyczach skąpo odzianych młodszych aktywistów.

 

Dwunastu aktywistów z Gay Liberation Front (Front Wyzwolenia Gejów) nazwanych przez BBC „weteranami” maszerowało w Londynie z okazji 50. rocznicy powstania tego ruchu. Podążyli trasą zwykle wybieraną w brytyjskiej stolicy przez Paradę Równości, która została w tym roku odwołana z powodu koronawirusa. „Weterani” brali udział w tego typu wydarzeniach od ich początków.

 

Pochód nie miał jednak charakteru zwykłego przemarszu osób wspominających swoje polityczne zaangażowanie sprzed dekad, gdyż towarzyszyły mu gorszące sceny. Przedstawiciele ruchu LGBT prowadzili na smyczach młodych aktywistów.

 

fot. Simon Dawson/Reuters/FORUM

  

 

 

Źródło: dorzeczy.pl / Twitter.com

PR

 

***

 

Informacje o prawdziwych celach ruchu LGBT+ są konsekwentnie cenzurowane przez gigantów mediów społecznościowych. W sobotę 27 czerwca serwis YouTube usunął wyprodukowany przez portal PCh24.pl film „Ich prawdziwe cele” ukazujący strategię i ostateczne cele społeczno-politycznego ruchu LGBT+. Film dostepny jest na platformie VOD.

 

  

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie