14 stycznia 2016

Zmiana warty. „Szogun” traci posadę w Akademii Obrony Narodowej

(Fot: Krystian Maj/FORUM)

Dzisiaj otrzymałem pismo w sprawie zwolnienia mnie z AON. Przyczyna: likwidacja zajmowanego przeze mnie stanowiska profesora zwyczajnego – napisał na Twitterze były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, gen. Stanisław Koziej.


Nazwany przez swojego pryncypała Bronisława Komorowskiego „szogunem” Koziej  poinformował na Twitterze o zwolnieniu z Akademii Obrony Narodowej.  Jak napisał „dwa razy w życiu byłem wywalony: raz ze Sztabu Generalnego w 1981 r. i drugi raz teraz z AON. Wtedy wiedziałem za co”.

 

„ Powiedziano mi to osobiście wręczając pismo. Zwolnienie odbyło się we właściwej formule i w bardzo kulturalny sposób” – czytamy na Twitterze.

 

Koziej będzie prowadził zajęcia na prywatnej uczelni Łazarskiego w Warszawie, której jest profesorem. Zwolniony z AON generał był szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego. W Akademii Obrony Narodowej pracował na stanowisku profesora zwyczajnego na Wydziale Strategiczno-Obronnym.

 

 

Źródło: Twitter

luk

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie