8 sierpnia 2017

A jednak przeprosił! Autorytet III RP wycofał swoje słowa skierowane na Woodstocku do poseł PiS

(Jerzy Owsiak. fot.Krystian Maj/FORUM)

W trakcie festiwalu Przystanek Woodstock jego organizator, Jerzy „Jurek” Owsiak, zwrócił się do poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krystyny Pawłowicz. Jego słowa wzbudziły silne emocje, a teraz autorytet Owsiak – naczelny autorytet III RP – przeprosił parlamentarzystkę.

 

Słowa Owsiaka nawiązywały do wypowiedzi prof. Pawłowicz z… 2014 roku. Wtedy też poseł stwierdziła, że podczas Przystanku Woodstock „dochodzi do szczucia na Kościół” oraz promowany jest satanizm. To właśnie te słowa wzburzyły szefa WOŚP. Jak się jednak okazuje, także w tym roku satanizm okazał się bliski grupce uczestników festiwalu. W Kostrzyniu nad Odrą doszło do profanacji Biblii – „pochwalił” się facebookowy profil Anarchosatanizm. ZOBACZ WIĘCEJ.

 

Oburzenie Jerzego Owsiaka spowodowało, że zalecił poseł PiS „spróbowanie seksu”.

 

W poniedziałek, na antenie TVN, wycofał się ze swoich słów. Szef WOŚP przeprosił Krystynę Pawłowicz za to, że „w ten sposób do niej wystartował” oraz dodał, że może ją… przytulić. Nie wiadomo jednak, czy pani poseł wyrazi wolę takiej formy pojednania.

 

Źródło: pch24.pl / tvp.info / tvn24.pl

MWł

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie