23 września 2019

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne. Tego chce lider chełmskiej listy KO

(Źródło: rmf24.pl)

Riad Haidar, kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych wyznał na antenie RMF FM, że popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

 

Lekarz, a po trosze celebryta i polityk… Riad Haidar, lider chełmskiej listy Koalicji Obywatelskiej wyznał, popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Pytany o tę sprawę przez Roberta Mazurka odrzekł wprost, że pary homoseksualne „powinny mieć prawo do adopcji. Jeżeli spełniają warunki do adopcji, ustalone przez organy państwa, to dlaczego nie?”.

 

Kandydat KO ocenił też, że należy zmienić program 500+, tak by państwowego wsparcia nie otrzymywali ludzie o wysokich dochodach. – Ludzie którzy mają wysokie dochody. Trudno powiedzieć. Inflacja idzie w górę, ceny rosną, poziom życia jest coraz droższy, a więc jeżeli ktoś zarabia przykładowo 2000 zł na osobę… na osobę ja uważam, że minimum to 2500 zł na osobę – mówił Haidar.

 

Źródło: dorzeczy.pl

MA

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie