4 lutego 2016

Za tydzień rozpoczną się w Warszawie rekolekcje dla ludzi biznesu pod zaszczytnym patronatem świętego Maksymiliana. Są jeszcze wolne miejsca!


„Zostań przedsiębiorcą na Maxa!” to hasło przyświecające trzydniowym naukom prowadzonym przez księdza Grzegorza Śniadocha z Instytutu Dobrego Pasterza. Rekolekcje organizowane przez Towarzystwo Biznesowe odbędą się pomiędzy piątkiem a niedzielą 12-14 lutego w Centrum Barnabitów przy ul. Smoluchowskiego 1.

 

To jedyne rekolekcje oparte na duchowości św. Maksymiliana Kolbe, który jest znakomitym wzorem dla przedsiębiorców katolików. Mogą być bardzo dobrą okazją do nawiązania kontaktów, które przełożą się na biznes – zachęca Krzysztof Bajkowski z TB. – Msze Święte będą odprawiane w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, takiej, jak odprawiał św. Maksymilian.


Organizatorzy przypominają, że duchowy patron rekolekcji bardzo skutecznie działał na polu środków komunikacji. Założył m.in. cieszące się olbrzymią popularnością media: „Mały Dziennik”, miesięcznik „Rycerz Niepokalanej” oraz Radio Niepokalanów. – To człowiek, którego dzieła rozrastały się w błyskawicznym tempie. Zakładał je nie posiadając nic. Był właścicielem jednego z największych pism przed wojną – osiągającego milion egzemplarzy nakładu „Rycerza Niepokalanej” – podkreśla Maciej Gnyszka, twórca Towarzystw Biznesowych.

 

RoM

 

zobacz wideozachętę

 

poznaj szczegóły

 


Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie