22 kwietnia 2021

Bp Athanasius Schneider: należy odrzucić wszystkie środki farmaceutyczne skażone zbrodnią aborcji

Biskup pomocniczy Astany, zwracając się do członków włoskich organizacji pro-life, wyraził potrzebę budowy nowego, bezkompromisowo ruchu odrzucającego stosowanie komórek abortowanych dzieci w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym.

„Narzucanemu światu moralnemu chaosowi, coraz wyraźniejszemu dążeniu do transhumanizmu oraz kulturze śmierci, która dominuje w ustawodawstwie dzisiejszych państw, należy energicznie i zdecydowanie przeciwstawić integralności prawdy i brak kompromisu w walce o Dobro” – napisał bp Schneider w liście adresowanym do prezesów siedmiu organizacji pro-life z Włoch.

Kazachstański hierarcha wyraził potrzebę budowy bezkompromisowego, nowego ruchu „nigdy nie poddającego się modernistycznym ideologiom”, który będzie „odważnie i niezłomnie potwierdzał absolutną bezprawność jakiegokolwiek ataku na niewinne życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci”.

Taki ruch powinien w opinii hierarchy zabrać szczególnie głos w sprawie „wołającej o Boską sprawiedliwość”, czyli korzystaniem na masową skalę z części ciał abortowanych dzieci w opracowywaniu i produkcji kosmetyków, leków i innych środków farmaceutycznych.

„Eksploatacja ludzkich płodów jako rezerwuaru materiału biologicznego jest obrzydliwością, której powinien przeciwstawiać się każdy rozsądny mężczyzna i kobieta dobrej woli, potępiając jego przewrotną i diaboliczną naturę” – podkreślił bp Schneider.

Źródło: lifesitenews.com

PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(21)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy