10 października 2012

Cameron: Małżeństwo, rodzina, płeć – ofiary rewolucji obyczajowej

Do Polski ponownie przyjeżdża dr Paul Cameron, amerykański psycholog, autor książek na temat homoseksualizmu. W Gdańsku, Bydgoszczy, Koszalinie i Elblągu wygłosi wykłady o dramatycznych skutkach rewolucji obyczajowej.


Warto odnotować, że poprzednie spotkania z dr Paulem Cameronem stały się celem wściekłych ataków ze strony środowisk homoseksualnych i wspierającej je „Gazety Wyborczej”. To pokazuje, że głoszone przez niego tezy zagrażają dobremu samopoczuciu homolobby.

 

Dr Paul Cameron jest prezesem amerykańskiego Family Research Institute, autorem kilkuset artykułów oraz kilkudziesięciu książek z zakresu nauk społecznych i psychologii. – Znacie doświadczenie nazizmu i komunizmu. Wiecie czym jest niewola. Musicie zdawać sobie sprawę, że gdy nadacie lobby homoseksualnemu pewne przywileje to wasza wolność słowa i zgromadzeń będzie stopniowo ograniczania. Czy chcecie dziś sami nałożyć sobie kaganiec słowa? – pytał dr Cameron podczas ostatniej wizyty w Polsce.

 

Na spotkania z dr Cameronem zapraszamy we wtorek 16.10.2012 na godz. 19.00 do bydgoskiego Sanktuarium Królowej Męczenników na ul. Bołtucia, w środę 17.10.2012 o godz. 17.00 do siedziby Katolickigo Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Koszalinie na ul.Zwycięstwa 135A, w czwartek 18.10.2012 r. do auli wyższego seminarium duchownego Diecezji Elbląskiej na ul. Bożego Ciała 10, początek spotkania o 18.00. Kolejny wykład Paul Cameron wygłosi 19.10.2012 r. w gdańskim kościele Karmelitów na ul. Profesorskiej 3, początek o 18.30.

 

 

kra

{galeria}

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie